REKLAMA
Musical pod gwiazdami
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Tradycyjnie w czwartek  zapraszamy na kolejną projekcję w Kinie Letnim pod gwiazdami. Zbieramy się tuz po zmroku na dziedzińcu Muzeum Ziemi Chełmskiej przy ulicy Podwalnej.

REKLAMA

Tytuł filmu jest zagadką. Widzowie, którzy ja prawidłowo odgadną i wypełnią kupon, wezmą udział w losowaniu podwójnej wejściówki na dowolny seans w CKF ZORZA. Kupony konkursowe będą do dyspozycji widzów przed seansem.


REKLAMA

Opis do filmu w Kinie Letnim na 9 sierpnia:

Danny Zuko, lider grupy T-Birds spędza romantyczne wakacje w towarzystwie Sandy, która mieszka w Australii. Przysięgają sobie miłość i rozstają się – ona ma wyjechać, ale niespodziewanie zostaje w USA. Spotykają się ponownie w liceum Rydell High. Jednak Sandy, dobrze ułożona panienka, nie pasuje do wizerunku Danny’ego w szkole. Próbuje więc zostać jedną z Pink Ladies i odzyskać jego względy.

Wstęp wolny, kawa i herbata dla każdego.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Boże Ciało 2019 w Chełmie | FOTORELACJA!
48 439
NASZ NEWS: Premier na zakończeniu roku szkolnego w Chełmie!
5 310
Szokujące straty chełmskich spółek komunalnych. Miasto bez wiedzy o programach naprawczych
4 467
Ranking Perspektyw. PWSZ ostro w górę
481
Prezydent podsumowuje swoje rządy
1 564
REKLAMA