REKLAMA
Musical pod gwiazdami
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Tradycyjnie w czwartek  zapraszamy na kolejną projekcję w Kinie Letnim pod gwiazdami. Zbieramy się tuz po zmroku na dziedzińcu Muzeum Ziemi Chełmskiej przy ulicy Podwalnej.

Tytuł filmu jest zagadką. Widzowie, którzy ja prawidłowo odgadną i wypełnią kupon, wezmą udział w losowaniu podwójnej wejściówki na dowolny seans w CKF ZORZA. Kupony konkursowe będą do dyspozycji widzów przed seansem.


REKLAMA

Opis do filmu w Kinie Letnim na 9 sierpnia:

Danny Zuko, lider grupy T-Birds spędza romantyczne wakacje w towarzystwie Sandy, która mieszka w Australii. Przysięgają sobie miłość i rozstają się – ona ma wyjechać, ale niespodziewanie zostaje w USA. Spotykają się ponownie w liceum Rydell High. Jednak Sandy, dobrze ułożona panienka, nie pasuje do wizerunku Danny’ego w szkole. Próbuje więc zostać jedną z Pink Ladies i odzyskać jego względy.

Wstęp wolny, kawa i herbata dla każdego.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
3 649
Ferie. Nie siedź w domu
454
Plac wypięknieje
1 250
Koncepcja programowa na S12
2 293
Zapłacimy za parkingi?
647
REKLAMA