REKLAMA
Muzyczna studnia z Pro100
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W piątek 10 sierpnia wracamy do „Muzycznej studni”. Zapraszamy na koncert zespołu Pro100.

REKLAMA

Przed nami kolejne wakacyjne spotkanie w ramach Muzycznej Studni. Tym razem przed publicznością wystąpi zespół Pro100.
O twórczości grupy mówi Mariusz Klimczak:


REKLAMA

Jako duet tworzymy muzykę i teksty odkąd się poznaliśmy, czyli prawie 20 lat, prezentując nasze utwory wąskiemu gronu odbiorców, którymi byli nasi znajomi. Utwory powstawały nieregularnie, głównie dla wyrażenia tego w co wierzymy, co przeżywaliśmy, przez co przechodziliśmy. Od kilku lat w naszym muzykowaniu na gitarze basowej wspiera nas Mateusz Poterewicz, z którym odważyliśmy się wziąć udział w festiwalu „Niezła Sztuka”. Niedługo potem dołączył do nas na perkusji Bogdan Łata, którego doświadczenie muzyczne było dla nas prawdziwym zastrzykiem warsztatowym.

Podczas koncertu chcielibyśmy między innymi przedstawić nasze interpretacje Psalmów, które osadziliśmy w konwencji poezji śpiewanej z elementami jazzu, reagge, negro-spiritual, ale z pewnością każdy słuchacz znajdzie dla naszej twórczości swoje własne określenie. Niemniej jednak zaczniemy od kilku standardów szeroko rozumianej muzyki pop, które są nam blisko muzycznie oraz kilku własnych utworów.

Pro100 tworzą:
Kasia Klimczak – wokal
Mariusz Klimczak – gitara
Mateusz Poterewicz – bas
Bogdan Łata – perkusja

Zapraszamy na koncert grupy Pro100 w piątek, 10 sierpnia, przy studni na Pl. Łuczkowskiego, godz.19. Wstęp wolny.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Hala produkcyjna już gotowa
439
Stawiamy na naukę
320
Będzie nowa spółka kolejowa
891
Komu mandat do PE? Zobacz listy
903
Duża dotacja dla PWSZ | WIDEO
581
REKLAMA