REKLAMA
Muzyka w nowej sali koncertowej
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Ruszamy pełną parą koncertową! – zapowiada chełmska Szkoła Muzyczna i zaprasza na pierwszy wieczór z muzyką do swojej nowej sali koncertowej.

REKLAMA

W środę, 19 września, warto wybrać się do nowej siedziby Państwowej Szkoły Muzycznej w Chełmie przy Hrubieszowskiej 102. Kto nie był, będzie miał okazję zobaczyć efekty wieloletniego remontu pięknego budynku, a przy tym posłuchać niecodziennego koncertu.


REKLAMA

Wystąpi dla nas Kameralna Orkiestra Akordeonowa „Arti Sentemo”. Zespół rozpoczął swoją działalność w 2013 roku. Prowadzony jest przez Stowarzyszenie Melodia-Art przy PSM I st. im. K. Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim. Obecny skład liczy 17 uczniów w wieku od 10 do 16 roku życia. Dyrektorem artystycznym orkiestry jest  Zbigniew Czuryło.

Zespół ma w swoim repertuarze utwory klasyków – W. A. Mozarta, J. Straussa czy D. Szostakowicza, ale także kompozytorów współczesnych – W. Killara czy S. Krajewskiego.
Szczegółowy program chełmskiego koncertu znajdziecie TUTAJ.

Zapraszamy na koncert ARTI SENTEMO, środa, 19 września, godz. 17, PSM, ul. Hrubieszowska 102. Wstęp wolny!

Tagi
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Strajk trwa. Egzaminy niezagrożone
455
Otwarcie amfiteatru. Lady Pank i przeboje lat 80-tych
969
Więcej za ogrzewanie
632
Remont „12” do negocjacji
1 137
Rozpoczął się strajk nauczycieli
1 338
REKLAMA