REKLAMA
Na Walentynki: Seans Miłości
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Seans Miłości” to propozycja ChBP na 14 lutego.  Zapraszamy zakochanych na filmową randkę.

REKLAMA

Chełmska Biblioteka Publiczna zaprasza na fantastyczną filmową randkę w ramach „Seansu Miłości”. Podczas specjalnego spotkania, które rozpocznie się w sali widowiskowej ChBP (Partyzantów 40), w czwartek, 14 lutego, o godz. 18.00, pokazany zostanie znakomity musical Michaela Graceya z Hugh Jackmanem w roli głównej.


REKLAMA

Hugh Jackman przewodzi doborowej obsadzie w tym porywającym, oryginalnym musicalu, pełnym zapierających dech występów, od których nie można oderwać wzroku. Inspirowany historią P.T. Barnuma, legendarnego wizjonera gotowego na wszystko, by urzeczywistnić swe marzenie o stworzeniu cyrku o trzech arenach, film ukazuje narodziny amerykańskiego przemysłu rozrywkowego. Ta opowieść o miłości, przyjaźni i wierze w marzenia to olśniewające widowisko z energetyczną muzyką i zachwycającymi piosenkami, w którym błyszczą gwiazdy pierwszej wielkości, takie jak Zac Efron, Michelle Williams, Rebecca Ferguson i Zendaya.

Dodatkowo na wszystkich świętujących czekać  będzie niespodzianka. Wstęp wolny!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Boże Ciało 2019 w Chełmie | FOTORELACJA!
50 975
NASZ NEWS: Premier na zakończeniu roku szkolnego w Chełmie!
5 706
Szokujące straty chełmskich spółek komunalnych. Miasto bez wiedzy o programach naprawczych
4 504
Ranking Perspektyw. PWSZ ostro w górę
496
Prezydent podsumowuje swoje rządy
1 575
REKLAMA