REKLAMA
Nagroda dla młodej artystki
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Aleksandra Matejek z Pracowni Plastycznej „Color Wheel” chełmskiego MDK zdobyła I nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Fryderyk Chopin – człowiek XXI wieku.

Aleksandra Matejek z Pracowni Plastycznej „Color Wheel”, prowadzonej przez artystę plastyka Elżbietę Krzywicką w chełmskim Młodzieżowym Domu Kultury, zdobyła I nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Fryderyk Chopin – człowiek XXI wieku, w kategorii praca plastyczna szkoła podstawowa. Organizatorami konkursu byli Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie i Muzeum Lubelskie.

Uroczyste rozdanie nagród laureatom konkursu odbyło się w Galerii Muzeum na Zamku. W otoczeniu dzieł sztuki znanych artystów odbył się finałowy koncert VII Ogólnopolskiego Konkursu Fryderyk Chopin człowiek XXI wieku. Koncert uświetnił recital chopinowski Karola Garwolińskiego. W programie można było usłyszeć poloneza A-dur, walca cis-moll, balladę g-moll.
Patronami honorowymi konkursu byli: Marszałek Województwa Lubelskiego, Dyrektor Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina w Warszawie, Dyrektor Filharmonii Lubelskiej im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie i Lubelski Kurator Oświaty.

Gratulujemy!

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Raport NIK. Przyszłość Chełma niepewna
1 787
Oficjalnie: Jakub Banaszek Prezydentem Chełma
9 678
Święto Niepodległej w Chełmie
1 749
W niedzielę Chełm wybiera
3 242
Mikus apeluje o poparcie Banaszka: ,,Kiedy Grabczukowie i Raniewicz są wiarygodni?”
4 629
REKLAMA