REKLAMA
Najlepszy dzielnicowy
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Znamy zwycięzcę konkursu na „Najlepszego Dzielnicowego 2018 roku” w powiecie chełmskim. Został nim sierż. Paweł Burda – dzielnicowy osiedla Cementowni w Chełmie.

Plebiscyt trwał przez cały sierpień, a o tytuł rywalizowało 26 policjantów dzielnicowych z powiatu chełmskiego. Zwycięzca otrzymał gratulacje i nagrodę od Komendanta Miejskiego Policji w Chełmie mł. insp. Mariusza Kołtuna.


REKLAMA

Od 1 do 31 sierpnia 2018 roku w Komendzie Miejskiej Policji w Chełmie trwał konkurs na „Najlepszego dzielnicowego 2018 roku”. Inicjatywa realizowana była w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”.
Plebiscyt miał na celu wyłonienie najlepszego dzielnicowego 2018 roku w powiecie chełmskim, a zarazem wzmocnienie roli dzielnicowego w życiu lokalnej społeczności. Głosy na swojego kandydata można było oddawać za pośrednictwem stron internetowych. O tytuł rywalizowało 26 policjantów dzielnicowych. Największą ilość głosów otrzymał sierż. Paweł Burda – dzielnicowy osiedla Cementowni w Chełmie.

Laureat konkursu spotkał się wczoraj z Komendantem Miejskim Policji w Chełmie mł. insp. Mariuszem Kołtunem, który pogratulował zwycięzcy i wręczył nagrodę życząc przy tym dalszych sukcesów w służbie.

Gratulujemy!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Ferie. Nie siedź w domu
227
Biuro pomoże zdobyć fundusze na termomodernizację
476
Wiosną ruszy budowa galerii
1 452
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
4 070
Plac wypięknieje
1 338
REKLAMA