REKLAMA
Najmłodsi strzelcy jadą na olimpiadę
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Najmłodsi zawodnicy MKS Dragon zakończyli etap przygotowań do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Zaczęli też zdobywać pierwsze kwalifikacje  do startu w Mistrzostwach Polski Juniorów młodszych.

Ostatnią imprezą sprawdzającą były Mistrzostwa LOK Juniorów młodszych i młodzików, które odbyły się w połowie maja w Tarnowie.
Tam najlepiej zaprezentował się Damian Siedlecki, zdobywając dwa złote medale w karabinie pneumatycznym i  karabinie sportowym leżąc. Nie ustępował mu Bartosz Kaniewski, który zdobył złoto w karabinie sportowym trzy postawy oraz dwa brązowe w karabinie pneumatycznym i karabinie sportowym leżąc.
Z kolei Hubert Kaniewski najwyżej sklasyfikowany został w karabinie pneumatycznym – czwarte miejsce; Julia Kędzierawska natomiast w karabinie sportowym trzy postawy – miejsce jedenaste. W kategorii młodzików Kacper Zawistowski w konkurencji karabinu w trzech postawach zajął ósme miejsce.Natomiast w miniony weekend rozegrane zostały we Wrocławiu zawody  o Puchar Prezesa Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, na których zdobyć można było pierwsze „przepustki” na Olimpiadę Młodzieży. Również i tym razem Damian Siedlecki strzelił na poziomie, dzięki czemu będzie mógł pojechać na Olimpiadę Młodzieży w konkurencjach karabinu sportowego trzy postawy (20 miejsce) i karabinu pneumatycznego (11 miejsce). Bartosz Kaniewski i Miłosz Drozda uzyskali wymagany wynik w karabinie pneumatycznym, zajmując odpowiednio 32 i 35 lokatę.

Gratulujemy!

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Wyborczy wieczór
2 316
Pomoc dla niepełnosprawnych na wybory
315
Jeden ze skazanych ws. kupowania głosów był członkiem Postaw na Chełm i SLD
4 943
Głos za cztery piwa albo butelkę taniego wina
4 584
Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
4 373
REKLAMA