REKLAMA
Najmłodsi strzelcy w drodze na olimpiadę
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Najmłodsi strzelcy MKS Dragon Chełm uczestniczyli w Mistrzostwach Strefowych. To zawody kwalifikacyjne do Olimpiady Młodzieży. Jak wypadli?

Reklama

Tegoroczna edycja Mistrzostw Strefowych odbyła się w Warszawie wczoraj (30 lipca), na strzelnicach ZKS Warszawa. Od uzyskanych tu wyników zależało, kto zakwalifikuje się do udziału w Olimpiadzie Młodzieży.

Zawodnicy trenera Jana Dąbskiego zaprezentowali się bardzo dobrze. Uzyskali bowiem wymagany wynik i kwalifikację do zawodów docelowych, a nawet jeden medal. Za to srebrny!

W kategorii juniorów młodszych najwyżej notowany był Dominik Myszura, który zajął 9 miejsce w konkurencji karabinu pneumatycznego 50 strzałów. Tu warto podkreślić spory postęp, jaki Dominik zrobił na ostatnich treningach. Jego klubowy kolega Rafał Musiatowicz zajął miejsce 12.

Strzelający karabin w kategorii wiekowej młodzików Bartosz Kaczorowski wrócił natomiast ze srebrnym medalem! Bartosz uległ jedynie reprezentantowi Kalibra Białystok.

Gratulujemy!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie. Pokaż swojemu dziecku że komputer to coś więcej niż droga zabawka do uruchamiania gier!
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
REKLAMA