REKLAMA
Najpiękniejsza mieszka we Włodawie
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Najpiękniejsza na Lubelszczyźnie mieszka we Włodawie.  Od kilku dni tytuł Miss Polski Lubelszczyzny 2018 nosi Irmina Bartoszuk.

Gala finałowa Miss Polski Lubelszczyzny 2018 odbyła się w sobotę 2 czerwca w Kazimierzu Dolnym. Irmina Bartoszuk z Włodawy zdobyła tytuł Miss Lubelszczyzny 2018 oraz tytuł Miss Internetu Lubelszczyzny. Gratulujemy!


REKLAMA

Kochani ! Bardzo Wam dziękuję za wszystkie gratulacje i ciepłe słowa jakie od Was dostałam. Dziękuję wszystkim tym, którzy wysyłali na mnie smsy, lajkowali i dawali superki pod zdjęciami konkursowymi. To dzięki Waszemu wsparciu i zaangażowaniu zaszłam tak daleko. Bardzo to doceniam. Dziękuję z całego serca – pisze Irmina na swoim profilu na FB.

Na zdjęciu: burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński gratuluje sukcesu i życzy Irminie powodzenia w kolejnych etapach konkursu.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Andrzej Sawa
  o 22:13

  Zwracam uwage,ze nie Lubelszczyzny,a woj lubelskiego.

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 20:34

  Sliczna,gratulacje

  + 22
  - 22
 • kandysss
  o 11:24

  Gdzie to jury miało oczy ?

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Jest umowa na betonowy pas
  610
  Obchody 37. rocznicy stanu wojennego
  5 019
  Wigilia chełmian
  583
  Budżetowe konsultacje
  449
  Minister Brudziński w Chełmie
  800
  REKLAMA