REKLAMA
Największe targi pracy
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Targi Pracy 2018 to największe tego typu cykliczne wydarzenie w województwie lubelskim i zarazem jedno z najstarszych i największych w Polsce. To już w środę.

Targi Pracy 2018 to niepowtarzalna okazja do poznania lubelskiego rynku pracy, zapotrzebowania na zawody oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z pracodawcami.
Impreza z  roku na rok przyciąga coraz większą liczbę zainteresowanych pracodawców i osób poszukujących pracy. W ubiegłym roku swoje stoiska wystawiło ponad 145 pracodawców i przedstawicieli instytucji rynku pracy. Prezentujące się firmy przedstawiły ponad tysiąc ofert pracy na różnorodne stanowiska, przede wszystkim z branż: handlowej, usługowej, gastronomicznej, informatycznej, budowlanej i finansowej. Targi co roku odwiedza około 10 tys. osób.Organizatorzy zapraszają osoby bezrobotne, poszukujące pracy, absolwentów i studentów oraz osoby pracujące chcące zmienić dotychczasowe zatrudnienie lub kwalifikacje zawodowe.
Osoby poszukujące informacji o możliwości pozyskania środków na założenie oraz rozszerzenie działalności gospodarczej też znajdą coś dla siebie. Na miejscu odbywać się będą m.in. bezpłatne konsultacje na temat dofinansowania działalności gospodarczej ze środków unijnych, a doradcy zawodowi pomogą
w poprawnym zbudowaniu dokumentów aplikacyjnych.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Miejski Urząd Pracy w Lublinie, a współorganizatorami Wyższa Szkoła Ekonomii Innowacji w Lublinie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lublinie oraz Wojewódzki Sztab Wojskowy w Lublinie, Ośrodek Aktywizacji Zawodowej.
Patronat honorowy nad imprezą objęli: Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Wojewoda Lubelski, Marszałek Województwa Lubelskiego, Prezydent Miasta Lublin, Lubelski Kurator Oświaty oraz Komendant Wojewódzki OHP.

Zapraszamy na Targi Pracy 2018, które odbędą się w środę, 18 kwietnia, w godz. 9.30-14.00, Targi Lublin S.A., ul. Dworcowa 11 w Lublinie (Park Ludowy). Udział w imprezie jest bezpłatny.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
4 239
Te wybory mogą przynieść zmiany w Chełmie. Zaskakujące sondaże.
6 012
Konferencja i nowa atrakcja turystyczna
4 498
Poznaj kandydatów do Rady Miasta Chełm
2 990
Premiera filmu o Dyrekcji
1 127
REKLAMA