REKLAMA
Namierzyli dalmierz
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmscy kryminalni przeszukali jedną z posesji na terenie Chełma. Znaleźli tam i zabezpieczyli dalmierz laserowy. Przedmiot został wcześniej skradziony z marketu budowlanego.

W związku z tą sprawą, zatrzymali 39-letniego mężczyznę. Wczoraj (6 stycznia br.) zostały mu przedstawione zarzuty. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego, kradzież zagrożona jest karą pozbawienia wolności do pięciu lat.Policjanci kryminalni z chełmskiej komendy, w reakcji na posiadane informacje, zatrzymali 39-letniego chełmianina. W miejscu jego zamieszkania znaleźli i zabezpieczyli dalmierz laserowy. Przedmiot ten w pierwszych dniach grudnia został skradziony z jednego z marketów budowlanych w Chełmie.
W markecie o kradzieży dowiedziano się od policjantów. Wartość strat oszacowana została na blisko 600 zł. Mężczyźnie jeszcze tego samego dnia zostały przedstawione zarzuty kradzieży. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
4 126
Te wybory mogą przynieść zmiany w Chełmie. Zaskakujące sondaże.
5 712
Konferencja i nowa atrakcja turystyczna
4 481
Poznaj kandydatów do Rady Miasta Chełm
2 919
Premiera filmu o Dyrekcji
1 123
REKLAMA