REKLAMA
Nasi na mistrzostwach
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Sześciu strzelców z Chełma wystartuje w Mistrzostwach Polski w kategorii kobiet i mężczyzn, juniorów oraz młodzieżowców. Pełna reprezentacja!

Reklama

REKLAMA

W maju w Bydgoszczy, a jeszcze wcześniej we Wrocławiu, zawodnicy chełmskiego klubu Dragon walczyli na rundach Pucharu Polski w konkurencjach olimpijskich o kwalifikacje umożliwiające start na Mistrzostwach Polski kobiet i mężczyzn, juniorów oraz młodzieżowców. Efekt – 6 osób, czyli pełna reprezentacja, będzie startować w tych najważniejszych w sezonie zawodach.
We Wrocławiu swój rekord życiowy w karabinie dowolnym leżąc pobiła Magdalena Błażejewska, strzelając zresztą najwięcej z całej ekipy obecnej na tych zawodach. Jednak na uzyskanie III klasy sportowej w konkurencji karabinu dowolnego trzy postawy było wtedy za wcześnie. Magdalena klasę zdobyła w Bydgoszczy, przy okazji z zapasem kilkunastu punktów.
 
Aleksandra Wawron pochwalić się może nowym rekordem życiowym w konkurencji karabinu dowolnego trzy postawy – 1105 pkt, jednak równie dobrze wypadła w Bydgoszczy w karabinie pneumatycznym – 606 punktów.
 
Michał Nowosad, Maciej Nowosad oraz Bartosz Kaniewski strzelili równo i na poziomie, przez co również zyskali kwalifikacje na mistrzostwa w swoich kategoriach wiekowych.
Jednak prawdziwie zaskoczył Damian Siedlecki, strzelający od początku tego roku jako junior. Wynikiem 598,7 pkt uplasował się w Bydgoszczy na 9. pozycji w konkurencji karabinu pneumatycznego. Do finału zabrakło jedynie 1,1 punktu…
 
Gratulujemy!
 
 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
Liderzy inwestycji. Chełm idzie w górę
41
PFR tworzy w Chełmie nowe miejsca pracy
2 439
Kolejowa w remoncie
362
Wakacyjna Trasa Dwójki w Chełmie!
82 058
Galeria się zapełnia
2 657
REKLAMA