REKLAMA
„Nasz Chełm” przygotowuje się do startu w wyborach
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wczoraj (15 sierpnia br.) Stowarzyszenie „Nasz Chełm” zadeklarowało zamiar startu w wyborach. Na stronie internetowej organizacji pojawiło się zaproszenie kierowane do mieszkańców miasta. Jego autorzy zachęcają wszystkich mieszkańców do zgłaszania się na listy wyborcze.

Autorzy zaproszenia piszą:


REKLAMA

…Zapraszamy wszystkich – organizacje i osoby, którym leży na sercu dobro naszego Miasta, do wspólnego działania w KOALICJI „NASZ CHEŁM”. Przed nami szansa, by zmienić Miasto na lepsze. Razem stwórzmy taką listę wyborczą KW „Nasz Chełm”, by realnie odmienić nasz Chełm.
Bardzo krytycznie oceniamy władze Miasta. Za marnotrawstwo pieniędzy. Za złe zarządzanie i jeszcze gorsze gospodarowanie wspólnym majątkiem. Za to, że władza nie słucha Mieszkańców i niszczy ich obywatelską aktywność.
Jesteśmy gotowi, by walczyć o lepszą przyszłość. Nie tworzymy listy partyjnej czy politycznej. Chcemy, by trafili na nią kandydaci faktycznie reprezentujący Chełmian. Kandydaci, którzy nie tylko obiecają, ale rzeczywiście będą działać, by umożliwić udział w zarządzaniu Miastem wszystkim jego Mieszkańcom. Chcemy współuczestniczyć w zarządzaniu Miastem, ale również być za nie współodpowiedzialni.

Działacze organizacji przyznają, że to dosyć niecodzienny pomysł na konstruowanie list wyborczych. Jednak ich zdaniem trudno o bardziej demokratyczną i pozbawioną wszelkich ograniczeń metodę zapewnienia mieszkańcom faktycznego współuczestnictwa w sprawowaniu samorządowej władzy.

Zainteresowani współpracą z Koalicją Nasz Chełm mogą kontaktować się telefonicznie (tel. 518-355-237) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail: [email protected])

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Andrzej Sawa
  o 17:07

  No i nasz Chełm nie budzi zaiteresowania,i ok.

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 15:56

  Ada,dlatego o lat apeluję,do roboty,a nie jak inni za nas coś zrobią Fisz piszą zrobiła 100 mln dodatkowego długu,ale wydajność.

  + 22
  - 22
 • ada
  o 07:38

  Oczywiście żekazdy ma prawo . Wybory sa wolne! Ale eich startuje z” otwarta przyłbicą’ a nie kręci że on taki uczciwy, spacjalista itd . On tu wszystko załatwi , dopilnuje ,rozwiąże tylko dajcie mu władzę! Jak zwykle naiwnych szuka. Na szczęście szanse że dostanie choć jeden mandat ( a ambitnie planuje 3)
  są żadne!

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 03:30

  ada,każdy ma prawo,ale niech będzie wyraźny,a tu tego brak.Masz rację,oni nie są tacy.

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Zmiany w nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.
  277
  Ranking szkół. Liderem znów II LO
  950
  Nowi prezesi w chełmskich spółkach
  2 540
  Umowa na Kolejową
  1 415
  Zmiany w UM. Będą departamenty
  1 971
  REKLAMA