REKLAMA
Nic nie cieszy tak, jak nowa droga
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmian od dawna tak nie ucieszyła żadna wiadomość, jak ta o remoncie ulicy Wojsławickiej. Wczoraj w ciągu zaledwie kilku godzin artykuł przeczytało około 2 tys. Czytelników, a kilkadziesiąt kolejnych osób polubiło post na naszym fanpage’u na Facebooku. Dziękujemy!

Wczoraj informowaliśmy, że podpisana została umowa z wykonawcą – Przedsiębiorstwem Drogowo-Mostowym z Włodawy – na wykonanie remontu ulicy Wojsławickiej. Zakres prac jest dość szeroki i choć remont na trzy najbliższe miesiące poważnie zakłóci ruch w tej części miasta, chełmianie zdają nie posiadać się z radości.


REKLAMA

Piszecie m.in.: No nareszcie! W końcu! Cud!  Brawo!
Halina Bogumiła Domaradzka stwierdza: dobra wiadomość, bo od lat komunistycznych chodniki i droga w opłakanym stanie.

Apetyt rośnie jednak w miarę jedzenia, więc i entuzjazm nie przysłania wciąż nierozwiązanych problemów. Przypominacie więc, że potrzeby remontowe dróg w naszym mieście są ogromne.

Jeszcze tylko Rejowiecka, Kolejowa i niezliczone kilometry innych dróg – pisze Maciej Czapski

Drogowych inwestycji oczekują mieszkańcy naszego miasta i każda informacja na ten temat budzi duże zainteresowane i emocje. Prawie 6 tys. osób w ciągu dwóch dni przeczytało naszą informację o planach budowy północnej obwodnicy Chełma . Tutaj w komentarzach przeważa jednak sceptycyzm.

Piszecie m.in: Pożyjemy, zobaczymy, Może moje wnuki tego doczekają, Absurd…

Dziękujemy za wszystkie głosy. Zapraszamy do dalszej dyskusji.

Napisz komentarz

REKLAMA
REKLAMA