REKLAMA
Nie parkuj na Brzozowej
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Wakacyjna Trasa Dwójki” to zabawa, ale także duże przedsięwzięcie logistyczne. Organizacja koncertu rozpocznie się na tydzień przed terminem. I tu prośba do mieszkańców: NIE PARKUJCIE na Brzozowej.

Reklama

W związku z organizacją koncertu „Lato, Muzyka, Zabawa – Wakacyjna Trasa Dwójki”, w Parku Miejskim przy ul. Lubelskiej ustawiona zostanie  ogromna scena: około 45 metrów szerokości, 20 m głębokości i 15,5 metra wysokości. Elementy tej konstrukcji oraz inny sprzęt i urządzenia niezbędne do organizacji wydarzenia zaczną docierać do Chełma już w piątek, 6 września.
Tiry ze sprzętem mogą dojechać na miejsce koncertu tylko jedną drogą – ulicą Brzozową. Stąd prośba Urzędu Miasta do mieszkańców o ułatwienie dojazdu i nie parkowanie samochodów na tej ulicy od 6 do 20 września.

Ratusz pisze:

W związku z organizacją wydarzenia pod nazwą „Lato, Muzyka Zabawa – Wakacyjna Trasa Dwójki”, Miasto Chełm zwraca się z prośbą o ułatwienie organizatorom dojazdu do Parku Miejskiego, gdzie stanie scena. Chodzi o ulicę Brzozową (dojazdowa do parku od ulicy Lubelskiej), którą ciężarówki dowozić będą elementy wspomnianej konstrukcji.
Uprzejmie prosimy mieszkańców, aby w dniach od 6 do 20 września nie parkować pojazdów na ulicy Brzozowej. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

Tutaj NIE parkujemy

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Aktualizacja: chłopak trafił do schroniska dla nieletnich RMF FM: Zabójstwo w Chełmie! 14-latek zabił macochę i ranił jej syna.
11 928
Obwodnica coraz bliżej
1 402
Inwestycje i rozwój. Chełm podsumowuje rok
1 133
Ranking szkół. Duży skok I LO
1 188
Wywóz śmieci. Nowe stawki od lutego
961
REKLAMA