REKLAMA
Nie przepuścił motocyklisty
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Włodawscy policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku z udziałem motocyklisty. Wstępne ustalenia wskazują, że kierowca toyoty, na skrzyżowaniu, nie udzielił motocykliście pierwszeństwa przejazdu. Dwie osoby leżą w szpitalu.

Wczoraj około godz. 12.30, na skrzyżowaniu ulicy Długiej i Lubelskiej we Włodawie doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że 33-latek z Chełma, podróżujący wraz z pasażerką samochodem Toyota Corolla, jadąc ulicą Długą, nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście.


REKLAMA

67-latek z gm. Hańsk kierujący jednośladem w momencie zdarzenia poruszał się ul. Lubelską. W wyniku zderzenia pojazdów motocyklista i pasażerka auta zabrani zostali do szpitala.
Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia i apelują o ostrożną jazdę.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
3 889
Ferie. Nie siedź w domu
470
Plac wypięknieje
1 293
Koncepcja programowa na S12
2 306
Zapłacimy za parkingi?
655
REKLAMA