REKLAMA
Niewybuch na stoku
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Na stoku narciarskim w Chełmie znaleziono wczoraj niewybuch. Na „pamiątkę” po wojnie natknął się spacerowicz.

Wczoraj (15 kwietnia) przed południem mieszkaniec Chełma, przechodząc przez teren stoku narciarskiego w Kumowej Dolinie, natknął się na niewybuch. Poinformował o tym dyżurnego chełmskiej komendy. Skierowani na miejsce policjanci zabezpieczyli miejsce do czasu przyjazdu patrolu saperskiego. Jak się okazało, był to element pocisku artyleryjskiego pochodzącego z czasów II Wojny Światowej. Saperzy zabezpieczyli niebezpieczne znalezisko i zabrali do zniszczenia.


REKLAMA

Funkcjonariusze apelują o ostrożność w takich sytuacjach. Należy pamiętać, aby pod żadnym pozorem nie podnosić tego typu znalezisk, nie odkopywać, nie przemieszczać, czy też manipulować przy nich. O znalezieniu należy jak najszybciej powiadomić najbliższą jednostkę Policji, a miejsce to w miarę możliwości zabezpieczyć przed dostępem osób postronnych.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Strajk trwa. Egzaminy niezagrożone
411
Otwarcie amfiteatru. Lady Pank i przeboje lat 80-tych
925
Więcej za ogrzewanie
600
Remont „12” do negocjacji
1 114
Rozpoczął się strajk nauczycieli
1 317
REKLAMA