REKLAMA
Nikola powalczy w Krakowie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Nikola Skórska będzie walczyć na Mistrzostwach Europy Młodziczek, które rozegrane zostaną w czerwcu w Krakowie. Trzymamy kciuki!

Reklama

Marzeniem każdego sportowca jest reprezentowanie swojego kraju na zawodach najwyżej rangi. Tego zaszczytu dostąpiła  zaledwie 14-letnia reprezentantka MKS Cement-Gryf Chełm Nikola Skórska.

Dzięki udanym startom w ubiegłorocznym i tegorocznym sezonie została powołana do reprezentacji  Polski na Mistrzostwa Europy Młodziczek (U 15) w zapasach, które od 27 do 30 czerwca rozegrane zostaną w Krakowie. Podopieczna trenerów Dariusza Kucharskiego i Igora Lobasa  prezentując wysoką formę wypełniła kryteria kwalifikacji do jednej z najważniejszych rangą imprez dla grupy młodzików.
Do największych osiągnięć uczennicy Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie, w dotychczasowej przygodzie z zapasami, można zaliczyć m.in. pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Zapaśniczym w Olsztynie, drugie miejsce w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym oraz pierwsze miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Polski.
Młoda zapaśniczka zapasy uprawia od pięciu lat, a jej pierwszym trenerem był Jacek Chęć.

Życzymy młodej reprezentantce Cement-Gryf Chełm udanego startu na matach Krakowa!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Aktualizacja: chłopak trafił do schroniska dla nieletnich RMF FM: Zabójstwo w Chełmie! 14-latek zabił macochę i ranił jej syna.
11 910
Obwodnica coraz bliżej
1 399
Inwestycje i rozwój. Chełm podsumowuje rok
1 131
Ranking szkół. Duży skok I LO
1 188
Wywóz śmieci. Nowe stawki od lutego
960
REKLAMA