REKLAMA
Nocą do lekarza tylko na Szpitalną
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Nocą do lekarza? Od 1 marca mieszkańcy Chełma i powiatu chełmskiego winni szukać pomocy lekarskiej w przychodni chełmskiego szpitala.

Zmienia się miejsce świadczenia nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej dla mieszkańców miasta i powiatu chełmskiego. Już tylko do końca lutego br. chorzy mogą otrzymać pomoc przy ul. Słowackiego 33.


REKLAMA

Od 1 marca br. nocne dyżury lekarzy i pielęgniarek obywać się będą w przychodni chełmskiego szpitala przy ul. Szpitalnej 53.

Na ten cel w szpitalnej przychodni przeznaczono oddzielne gabinety. Znajdziecie je w części, w której jest poradnia lekarza rodzinnego czyli po lewej stronie od głównego wejścia. Porad udzielać będą ci sami specjaliści, którzy robili to do tej pory przy Słowackiego.

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna to świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej udzielane od poniedziałku do piątku w godzinach od 18 do 8 dnia następnego oraz w soboty, niedziele i inne dni ustawowo wolne od pracy w godzinach od 8 do godziny 8 dnia następnego. Świadczenia nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej są bezpłatne dla osób ubezpieczonych i udzielane bez skierowania.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Premiera filmu o Dyrekcji
908
Chełm – miasto dla bogaczy
2 074
Rozbili grupę przestępczą
2 483
Nowa atrakcja turystyczna. Zobacz krypty biskupów unickich
3 572
Był odpust na Górce
18 692
REKLAMA