REKLAMA
Nocą zgubił drogę do domu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 22-latka, który zgubił drogę do domu. Został odnaleziony przez policjantów i trafił pod opiekę lekarzy.

Dziś (7 stycznia) po północy na numer alarmowy zadzwonił mężczyzna, który powiadomił, że jego syn wracając do domu zgubił się w lesie i jest bliski zamarznięcia. Dyżurny skierował policjantów w rejon miejscowości Hanna i podjął próby nawiązania kontaktu telefonicznego z zaginionym. 22-latek mówił, że znajduje się przy ambonie myśliwskiej i jest bardzo zmęczony, twierdził, że nie jest w stanie już dalej iść.

REKLAMA

Policjanci przeszukiwali rejon, gdzie mógł znajdować się mężczyzna a dyżurny pozostawał z nim w stałej łączności. Polecił mu m.in. zaświecić latarkę w telefonie, by funkcjonariusze włodawskiej komendy mogli szybciej trafić w miejsce, gdzie przebywa. Po chwili policjanci dotarli do wyziębionego 22-latka. Mundurowi zanieśli go do radiowozu, a następnie przekazali karetce pogotowia. Chłopak spędził około cztery godziny na mrozie.  Z uwagi na znaczne wyziębienie organizmu, pogotowie ratunkowe zabrało go do szpitala.


REKLAMA

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Boże Ciało 2019 w Chełmie | FOTORELACJA!
50 547
NASZ NEWS: Premier na zakończeniu roku szkolnego w Chełmie!
5 673
Szokujące straty chełmskich spółek komunalnych. Miasto bez wiedzy o programach naprawczych
4 503
Ranking Perspektyw. PWSZ ostro w górę
494
Prezydent podsumowuje swoje rządy
1 575
REKLAMA