REKLAMA
Nowe wiersze Kołtuna
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Prośba do wołyńskiej wody” to najnowsza książka Krzysztofa Kołtuna. Zapraszamy na promocję tomiku do Chełmskiej Biblioteki Publicznej.

Krzysztof Kołtun mieszka, pracuje i tworzy w Chełmie. Jego rodzina wywodzi się z Lubomla na Wołyniu. To żarliwy piewca swojej utraconej Ojczyzny, krzewiciel patriotyzmu. W swoim dorobku literackim ma ponad dwadzieścia książek poetyckich.
Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień, m.in. Literackiej Nagrody A. Patkowskiego, Literackiej Nagrody „Kaja” – Kazimierza Andrzeja Jaworskiego, Nagrody im. Władysława Hasiora Stowarzyszenia „Ars Populi” oraz wielu konkursów poetyckich. Krzysztof Kołtun reprezentuje Stowarzyszenie Pisarzy Polskich w Krakowie, jest założycielem Grupy Poetyckiej „Krzemień”, Towarzystwa Rodzin Kresowych, a także Nadbużańskiego Towarzystwa Kultury. Jest również inicjatorem i organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „U progu Kresów” – integrującego rozproszone po świecie środowisko kresowo-literackie.


REKLAMA

Podczas spotkania autor zaprezentuje swoje wiersze z najnowszego tomiku „Prośba do wołyńskiej wody”. Towarzyszyć mu będą Dariusz Sułkowski – chełmski poeta oraz Aleksandra Konieczna, która zadba o oprawę muzyczną.

Zapraszamy na spotkanie z poezją Krzysztofa Kołtuna w piątek, 15 lutego, godz. 17.00, sala widowiskowa ChBP (Partyzantów 40). Wstęp wolny!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Tydzień pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem
125
Ferie. Nie siedź w domu
229
Biuro pomoże zdobyć fundusze na termomodernizację
494
Wiosną ruszy budowa galerii
1 464
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
4 081
REKLAMA