REKLAMA
„Nowy Świat” na fotografiach
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Krzysztof Zając to kolejny autor, którego twórczość prezentuje chełmska Galeria Atelier. Zapraszamy na wernisaż wystawy „Nowy świat”.

REKLAMA

W czwartek (16 maja) polecamy wernisaż wystawy fotografii i spotkanie autorskie z Krzysztofem Zającem, autorem wystawy „Nowy świat”.


REKLAMA

Autor w swoich pracach poszukuje nienagannych i minimalistycznych form, czystych proporcji i geometrycznych rytmów. Stara się, aby fotografie zawierały wizualną tajemnicę, były dla odbiorcy szyfrem i zagadką do rozwiązania. Interesuje go tworzenie obrazów skłaniających do refleksji, wywołujących emocje, niosących wieloznaczne nieoczywiste treści.

O swojej najnowszej wystawie Krzysztof Zając pisze:

Zestaw fotografii pt. „Nowy Świat” jest moją próbą zdefiniowania współczesnego człowieka, często zagubionego psychicznie i emocjonalnie w kamienno-szklano-metalowych, nowoczesnych miejskich przestrzeniach pozbawionych naturalnej organicznej materii. Osamotniona sylwetka człowieka w konfrontacji z urbanistyczną geometryczną przestrzenią jest dla mnie symbolem i zapisem współczesnych czasów.

Wystawa będzie czynna do 12 czerwca br. Kurator galerii: Ryszard Karczmarski.

Zapraszamy na wernisaż do Galerii Atelier (Lwowska 24), w czwartek, 16 maja, godz. 19.oo. Wstęp wolny!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zacznijmy myśleć o miejskiej zieleni
678
Chełm Drop Festiwal Hip-hop – Dzień 1
19 804
Miasto wydało oświadczenie ws. DK12
5 709
Z ostatniej chwili! Budimex rezygnuje z przebudowy DK12
6 543
Prokuratura zajmie się miejskimi spółkami
2 578
REKLAMA