REKLAMA
„Nowy Świat” na fotografiach
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Krzysztof Zając to kolejny autor, którego twórczość prezentuje chełmska Galeria Atelier. Zapraszamy na wernisaż wystawy „Nowy świat”.

REKLAMA

W czwartek (16 maja) polecamy wernisaż wystawy fotografii i spotkanie autorskie z Krzysztofem Zającem, autorem wystawy „Nowy świat”.


REKLAMA

Autor w swoich pracach poszukuje nienagannych i minimalistycznych form, czystych proporcji i geometrycznych rytmów. Stara się, aby fotografie zawierały wizualną tajemnicę, były dla odbiorcy szyfrem i zagadką do rozwiązania. Interesuje go tworzenie obrazów skłaniających do refleksji, wywołujących emocje, niosących wieloznaczne nieoczywiste treści.

O swojej najnowszej wystawie Krzysztof Zając pisze:

Zestaw fotografii pt. „Nowy Świat” jest moją próbą zdefiniowania współczesnego człowieka, często zagubionego psychicznie i emocjonalnie w kamienno-szklano-metalowych, nowoczesnych miejskich przestrzeniach pozbawionych naturalnej organicznej materii. Osamotniona sylwetka człowieka w konfrontacji z urbanistyczną geometryczną przestrzenią jest dla mnie symbolem i zapisem współczesnych czasów.

Wystawa będzie czynna do 12 czerwca br. Kurator galerii: Ryszard Karczmarski.

Zapraszamy na wernisaż do Galerii Atelier (Lwowska 24), w czwartek, 16 maja, godz. 19.oo. Wstęp wolny!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest umowa na nową siedzibę INM
547
Hala produkcyjna już gotowa
615
Stawiamy na naukę
410
Będzie nowa spółka kolejowa
932
Komu mandat do PE? Zobacz listy
948
REKLAMA