REKLAMA
O gospodarce w Chełmie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Minister Przedsiębiorczości i Technologii Jadwiga Emilewicz oraz kandydat na Prezydenta Chełma Jakub Banaszek zapraszają na spotkanie poświęcone gospodarce.

REKLAMA

Dzisiaj (29 sierpnia) przyjeżdża do Chełma Jadwiga Emilewicz – minister przedsiębiorczości i technologii (na zdjęciu). Razem z Jakubem Banaszkiem, kandydatem na prezydenta Chełma ze Zjednoczonej Prawicy, spotkają się z mieszkańcami miasta.


REKLAMA

Spotkanie zaplanowano na środę, 29 sierpnia, na Placu Kupieckim, o godz. 16:30. Tematem konferencji będzie program gospodarczy dla Chełma.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Andrzej Sawa
  o 22:01

  Za komuny w którejś gazecie popełnili czeski błąd,zamiast gospodarka napisali gospodraka,a teraz pis na poważnie gada o gospodrace.

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 14:00

  Mopsik,i apsik.No i tyle.
  A teraz czekam na realne konkrety od kandydatów.

  + 22
  - 22
 • mopsik
  o 13:11

  Njaśmieszniejszym niby kandydatem to ty byłeś Sawa! Te twoje ” no jak ja , gdybym wystartwaoł, to ja bym im panie dzieju pokazał itd”
  A tu nic, zero! Oczywiscie ani twoje zdanie czy opinie nikogo nie interesują , może jak byś wystartowal to może byś wzbudził sensacje na zasadzie okazu. Pozostali kandydaci są tacy jak naród. Każdy moze sobie wybrac i głosować lub nie .Ale oni wystartowali i nie gadali na ten temat tyle. Chyba coś z głową jakiś probem u ciebie. Dobrze że nie wystartowałeś bo by wszło że 1/6 mieszkańcow Chełma to idioci.
  A przeciez aż tak zle nie jest!

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 19:45

  A zresztą,kogo twoja opinia interesuje,mnie nie.

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 19:12

  mpos,oczywiście,watpisz.A z którego kandydata się nie smiejesz?

  + 22
  - 22
 • mpos
  o 18:56

  Najbardziej podoba mi się u Sawy to filozoficzne ” gdybym kandydywał to….” Chełm by był miastem mlekiem i miodem płynącym a tak do zaorania!

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 14:07

  A przy okazji,może wiecie,czy którykolwiek z kandydatów ma stronę w sieci,albo czy przynajmniej podał swój adres w sieci?

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Zacznijmy myśleć o miejskiej zieleni
  683
  Chełm Drop Festiwal Hip-hop – Dzień 1
  19 920
  Miasto wydało oświadczenie ws. DK12
  5 717
  Z ostatniej chwili! Budimex rezygnuje z przebudowy DK12
  6 552
  Prokuratura zajmie się miejskimi spółkami
  2 585
  REKLAMA