REKLAMA
O gospodarce w Chełmie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Minister Przedsiębiorczości i Technologii Jadwiga Emilewicz oraz kandydat na Prezydenta Chełma Jakub Banaszek zapraszają na spotkanie poświęcone gospodarce.

Reklama

Dzisiaj (29 sierpnia) przyjeżdża do Chełma Jadwiga Emilewicz – minister przedsiębiorczości i technologii (na zdjęciu). Razem z Jakubem Banaszkiem, kandydatem na prezydenta Chełma ze Zjednoczonej Prawicy, spotkają się z mieszkańcami miasta.

Spotkanie zaplanowano na środę, 29 sierpnia, na Placu Kupieckim, o godz. 16:30. Tematem konferencji będzie program gospodarczy dla Chełma.

Napisz komentarz
 • Za komuny w którejś gazecie popełnili czeski błąd,zamiast gospodarka napisali gospodraka,a teraz pis na poważnie gada o gospodrace.

 • Mopsik,i apsik.No i tyle.
  A teraz czekam na realne konkrety od kandydatów.

 • Njaśmieszniejszym niby kandydatem to ty byłeś Sawa! Te twoje ” no jak ja , gdybym wystartwaoł, to ja bym im panie dzieju pokazał itd”
  A tu nic, zero! Oczywiscie ani twoje zdanie czy opinie nikogo nie interesują , może jak byś wystartowal to może byś wzbudził sensacje na zasadzie okazu. Pozostali kandydaci są tacy jak naród. Każdy moze sobie wybrac i głosować lub nie .Ale oni wystartowali i nie gadali na ten temat tyle. Chyba coś z głową jakiś probem u ciebie. Dobrze że nie wystartowałeś bo by wszło że 1/6 mieszkańcow Chełma to idioci.
  A przeciez aż tak zle nie jest!

 • A zresztą,kogo twoja opinia interesuje,mnie nie.

 • mpos,oczywiście,watpisz.A z którego kandydata się nie smiejesz?

 • Najbardziej podoba mi się u Sawy to filozoficzne ” gdybym kandydywał to….” Chełm by był miastem mlekiem i miodem płynącym a tak do zaorania!

 • A przy okazji,może wiecie,czy którykolwiek z kandydatów ma stronę w sieci,albo czy przynajmniej podał swój adres w sieci?

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  Wszyscy będziemy musieli segregować odpady
  296
  Budżet Obywatelski. Mieszkańcy ul. Wygon nie ustępują w staraniach o chodnik
  277
  Budżet Obywatelski. Łąki kwietne
  745
  Budżet Obywatelski. Ścieżka rowerowa przy ul. 15 sierpnia
  794
  Już wiadomo na jakie projekty będziemy głosować
  619
  REKLAMA