REKLAMA
Oboje rodzice po spożyciu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Policjanci zatrzymali nietrzeźwych rodziców, którzy zajmowali się 9-miesięcznym dzieckiem w Chełmie. O fakcie zawiadomili pracownicy opieki społecznej. Dziecku nic się nie stało, zostało oddane pod opiekę placówki opiekuńczo-wychowawczej.

W miniony weekend dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że nietrzeźwi rodzice opiekują się 9-miesięcznym dzieckiem. O fakcie tym poinformowały pracownice opieki społecznej, które odwiedziły swoich podopiecznych w Chełmie.
Skierowani na miejsce policjanci zbadali stan trzeźwości obojga rodziców. 34-letnia matka miała w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu, z kolei 57-letni ojciec ponad promil alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali nietrzeźwych rodziców. Dziecku nic się nie stało, po badaniach w szpitalu, zostało przekazane pod opiekę personelu placówki opiekuńczo-wychowawczej.

Reklama

Zatrzymani zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego czyn zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Na kogo głosowali chełmianie
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
REKLAMA