REKLAMA
Odbierz zaproszenie na konferencję
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Konferencja Góra Katedralna w Chełmie. Pomiędzy współczesnością, historią i archeologią już niebawem. Od wtorku w ChBP możecie odbierać zaproszenia na wydarzenie.

Konferencja odbędzie się 27, 28 i 29 września 2018 r. i jest pierwszą z cyklicznie planowanych debat o historii Góry Katedralnej. Organizatorem debaty jest Parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Chełmie, we współpracy z Urzędem Miasta Chełm. Patronat naukowy nad konferencja objął  prof. dr hab. Andrzej Buko z Instytutu Archeologii i Etnologii Polskiej PAN w Warszawie.

Więcej informacji o konferencji oraz szczegółowy program znajdziecie TUTAJ.Zaproszenia na konferencję można będzie odbierać nieodpłatnie w wypożyczalni głównej ChBP (Partyzantów 40) już od wtorku, 18 września..

Zapraszamy!

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Głos za cztery piwa albo butelkę taniego wina
4 175
Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
4 298
Te wybory mogą przynieść zmiany w Chełmie. Zaskakujące sondaże.
6 146
Konferencja i nowa atrakcja turystyczna
4 508
Poznaj kandydatów do Rady Miasta Chełm
3 097
REKLAMA