REKLAMA
Oferowali pracę w Holandii
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wczoraj w Rejowcu Fabrycznym odbyła się giełda pracy. Można było zatrudnić się na kilka tygodni do zbioru owoców w Holandii.

REKLAMA

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Rejowcu Fabrycznym zorganizowało wczoraj (19 lipca br.) spotkanie w sprawie pracy. Przedstawiciel agencji zatrudnienia AB JOB Service Polska z Lublina przybliżył szczegóły ofert pracy przy zbiorze owoców w Holandii. Zainteresowani mogli indywidualnie porozmawiać oraz złożyć formularz rejestracyjny celem wyjazdu.


REKLAMA

Oferty dotyczyły krótkich wyjazdów: od 2 do 6 tygodni. Warunki mieszkaniowe oraz  organizacja wyjazdu jest załatwiana przez agencję. Wyjeżdżający mają jasno określony termin wyjazdu (godzina i miejsce) i są dowożeni na miejsce zakwaterowania.

Młodzieżowe Centrum Kariery informuje, że osoby, które nie mogły być na wczorajszym spotkaniu, a chciałyby podjąć taką pracę, mogą się jeszcze zgłaszać do biura MCK. Tu wypełnią formularz rejestracyjny, który zostanie przekazany agencji. Oferta pracy w Holandii przy zbiorze jabłek i gruszek jest nadal otwarta, ale liczba miejsc na wyjazd jest ograniczona.

O szczegóły możecie pytać pod nr tel. 502 032 023  lub mail: [email protected].

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Nowy rozkład jazdy CLA
323
Będzie więcej połączeń kolejowych
646
Dreszera i Ceramiczna do remontu
824
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 474
Spółki miejskie. Czas działań
1 574
REKLAMA