REKLAMA
Ofert pracy nie brakuje. Sprawdź te aktualne
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Ofertowy misz-masz na zakończenie wakacji. W tym tygodniu łatwo o zatrudnienie w przedszkolu, ośrodkach szkolenia kierowców i salonach kosmetycznych.

Dobry instruktor zawsze w cenie. Poszukuje ich ośrodek szkolenia kierowców SIGMA oraz ,,Dobra Szkoła”. W obu przypadkach praca do wzięcia od zaraz z zarobkami od 15 zł brutto za godzinę. Mile widziane doświadczenie i umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji. Więcej informacji tutaj.

Pracowników zatrudnią i nasi czytelnicy, którzy poprosili nas o umieszczenie ogłoszeń. Na staż zaprasza jedna z chełmskich firm, która zajmuje się projektowaniem i tworzeniem aplikacji internetowych oraz systemów informatycznych. Po szczegóły kliknij tutaj. Do wzięcia jest również stanowisko jako makijażystka lub specjalistka od paznokci. Praca na etat lub pół etatu w Rejowcu Fabrycznym. Szczegóły pod nr tel. 51 55 83 83 4


REKLAMA

Czterech nauczycieli poszukuje Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi. Technika, plastyka, matematyka i muzyka. Warunki? Umowa zlecenie od 26 PLN brutto/godz. Informacje tutaj.

Inne oferty pracy:

Szczegółowe informacje na temat ofert pracy dostępne są tutaj. 

  • Zapraszamy do odwiedzin do Powiatowego Urzędu Pracy w Chełmie (Plac Niepodległości 1)
  • tel: 82 562-76-97
  • fax: 82 562-76-68
  • email: [email protected]

 

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zmiany w nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.
278
Ranking szkół. Liderem znów II LO
990
Nowi prezesi w chełmskich spółkach
2 560
Umowa na Kolejową
1 436
Zmiany w UM. Będą departamenty
1 978
REKLAMA