REKLAMA
Ofert pracy nie brakuje. Sprawdź te aktualne
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Ofertowy misz-masz na zakończenie wakacji. W tym tygodniu łatwo o zatrudnienie w przedszkolu, ośrodkach szkolenia kierowców i salonach kosmetycznych.

Dobry instruktor zawsze w cenie. Poszukuje ich ośrodek szkolenia kierowców SIGMA oraz ,,Dobra Szkoła”. W obu przypadkach praca do wzięcia od zaraz z zarobkami od 15 zł brutto za godzinę. Mile widziane doświadczenie i umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji. Więcej informacji tutaj.

Pracowników zatrudnią i nasi czytelnicy, którzy poprosili nas o umieszczenie ogłoszeń. Na staż zaprasza jedna z chełmskich firm, która zajmuje się projektowaniem i tworzeniem aplikacji internetowych oraz systemów informatycznych. Po szczegóły kliknij tutaj. Do wzięcia jest również stanowisko jako makijażystka lub specjalistka od paznokci. Praca na etat lub pół etatu w Rejowcu Fabrycznym. Szczegóły pod nr tel. 51 55 83 83 4


REKLAMA

Czterech nauczycieli poszukuje Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi. Technika, plastyka, matematyka i muzyka. Warunki? Umowa zlecenie od 26 PLN brutto/godz. Informacje tutaj.

Inne oferty pracy:

Szczegółowe informacje na temat ofert pracy dostępne są tutaj. 

  • Zapraszamy do odwiedzin do Powiatowego Urzędu Pracy w Chełmie (Plac Niepodległości 1)
  • tel: 82 562-76-97
  • fax: 82 562-76-68
  • email: [email protected]

 

Napisz komentarz

REKLAMA
Galeria Chełm – jest pozwolenie na budowę
3 314
Powraca temat kopalni: „Rząd jest za tym, aby tutaj była szybka inwestycja”
1 452
Dlaczego rosną straty PUM
2 115
Budżet obywatelski nie interesuje młodych
1 058
300+ na start do szkoły. Można już składać wnioski
810
REKLAMA