REKLAMA
Oferty na start dla młodych
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kończysz szkołę i nie wiesz co dalej? Wizyta na targach edukacyjnych to okazja przyjrzenia się wielu możliwościom w jednym miejscu. Polecamy targi w Lublinie 15 i 16 marca.

Lubelskie Targi Edukacyjne to jedna z większych imprez tego typu po naszej stronie Wisły. Każdego roku proponują bogatą ofertę szkół średnich i uczelni oraz gromadzą tysiące zwiedzających. Tak pewnie będzie i podczas tegorocznej, czternastej już edycji imprezy.


REKLAMA

Targi odbywać się będą w najbliższy czwartek i piątek (15-16 marca br.) w hali „C” Targów Lublin, przy Dworcowej 11. Swoje oferty prezentować będzie ponad 100 wystawców – licea ogólnokształcące, technika, szkoły zawodowe oraz uczelnie wyższe. Oprócz szkół z województwa lubelskiego, pojawią się także uczelnie z Warszawy, Wrocławia, Łodzi, Kijan, Krakowa. (Na marginesie: z Chełma – nikogo).
Będą też oferty edukacyjne z zagranicy – Wielkiej Brytanii, Niemiec, Ukrainy, a nawet… z Australii.

Oprócz zwiedzania stoisk, odwiedzający targi będą mieli okazję także uczestniczyć w warsztatach wiedzy o rynku pracy, konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, wysłuchać ciekawych wykładów czy podziwiać występy artystyczne  na scenie.

Targi Edukacyjne to doskonała okazja, by w jednym miejscu przyjrzeć się wielu ofertom kształcenia z różnych miast, a nawet krajów. Dowiedzieć, jakie wymagania stawiają kandydatom szkoły i uczelnie, jak przebiega proces rekrutacji, jak wyglądają studia za granicą czy jak zaplanować własną karierę zawodową.
Sprawdź program.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zmiany w nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.
278
Ranking szkół. Liderem znów II LO
990
Nowi prezesi w chełmskich spółkach
2 560
Umowa na Kolejową
1 436
Zmiany w UM. Będą departamenty
1 978
REKLAMA