REKLAMA
Okradał pustostany
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zatrzymano sprawcę kradzieży z włamaniem do niezamieszkałego domu. Mężczyzna kradł metalowe elementy i sprzedawał je na skupie złomu.

W ubiegły czwartek (7 marca) krasnostawscy policjanci zostali powiadomieni o włamaniu do jednego z niezamieszkałych domów w gminie Krasnystaw. Z uzyskanych informacji wynikało, iż przypadkowi świadkowie na opuszczonej posesji widzieli samochód osobowy zaparkowany tyłem do budynku z otwartym bagażnikiem.


REKLAMA

Na miejscu mundurowi potwierdzili, iż doszło do włamania. Z opuszczonego domu zginęły m.in. metalowe elementy kuchni węglowej. Jeszcze tego samego dnia mundurowi zatrzymali 34-letniego mieszkańca tej samej wsi. Mężczyzna skradzione łupy zdążył już sprzedać na skupie złomu, gdzie zabezpieczyli je policjanci. Okazało się też, że w ten sam sposób okradł wcześniej inny pustostan w swojej miejscowości. Mężczyzna już usłyszał zarzuty.

Teraz odpowie przed sądem. Grozi mu kara  10  lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Wmurowano kamień węgielny pod Galerię Chełm
1 023
Nowe samoloty przekazane studentom
174
Będą stypendia dla najzdolniejszych
653
Wybierz Społecznika Roku
345
Szkoły szykują się do strajku
414
REKLAMA