REKLAMA
Okradał pustostany
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zatrzymano sprawcę kradzieży z włamaniem do niezamieszkałego domu. Mężczyzna kradł metalowe elementy i sprzedawał je na skupie złomu.

REKLAMA

W ubiegły czwartek (7 marca) krasnostawscy policjanci zostali powiadomieni o włamaniu do jednego z niezamieszkałych domów w gminie Krasnystaw. Z uzyskanych informacji wynikało, iż przypadkowi świadkowie na opuszczonej posesji widzieli samochód osobowy zaparkowany tyłem do budynku z otwartym bagażnikiem.


REKLAMA

Na miejscu mundurowi potwierdzili, iż doszło do włamania. Z opuszczonego domu zginęły m.in. metalowe elementy kuchni węglowej. Jeszcze tego samego dnia mundurowi zatrzymali 34-letniego mieszkańca tej samej wsi. Mężczyzna skradzione łupy zdążył już sprzedać na skupie złomu, gdzie zabezpieczyli je policjanci. Okazało się też, że w ten sam sposób okradł wcześniej inny pustostan w swojej miejscowości. Mężczyzna już usłyszał zarzuty.

Teraz odpowie przed sądem. Grozi mu kara  10  lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest umowa na nową siedzibę INM
581
Hala produkcyjna już gotowa
661
Stawiamy na naukę
429
Będzie nowa spółka kolejowa
957
Komu mandat do PE? Zobacz listy
982
REKLAMA