REKLAMA
Omijajcie Lwowską
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Ulica Lwowska w Chełmie jest od dziś, 25 lipca, zamknięta dla ruchu. Trwające od ubiegłego tygodnia roboty remontowe przeniosły się na pas drogowy.

REKLAMA

Zamknięty dla samochodów jest odcinek Lwowskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Wirskiego i ul. Droga Męczenników. Rozpoczęte przed tygodniem prace remontowe przeniosły się na pas drogowy.


REKLAMA

Chełmskie Linie Autobusowe zorganizowały objazdy dla swoich linii. Informowaliśmy o tym tutaj. Zmotoryzowali mieszkańcy lepiej, aby omijali tę część miasta.

Jak napisała wczoraj prezydent Agata Fisz na FB:

W dalszym etapie prac wykonawca ma częściowo włączać do ruchu poszczególne odcinki modernizowanej drogi.

Nie wiemy jednak, jak długo przyjdzie nam czekać na „dalszy etap prac”. Internauci dopytują:

Brakuje ważnej informacji – wiadomo do kiedy czy jak wyjdzie?

Prawdopodobnie – jak wyjdzie.
Przypomnijmy, w ramach remontu, Lwowska zyska nową nawierzchnię i chodniki. Będzie też miejscowe poszerzenie jezdni i pojawią się dodatkowe pasy ruchu. Przejścia dla pieszych zostaną przesunięte, a ruch wspierać będzie nowa sygnalizacja świetlna.
Prace mają potrwać do końca września.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Andrzej Sawa
  o 09:16

  Anastazy,jak chcesz coś kupić to idziesz do jednego,potem ewentualnie do drugiego.Tutaj mamy jeden sklep,a na półkach sam ocet i denaturat.

  + 22
  - 22
 • Anastazy
  o 11:54

  Wybierzcie znowu tych samych radnych czyli ” niemą radę” to będzie tak dalej!

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 21:17

  Kazio,rodo męczenników us,Obłońska zablokowana,a teraz kawałek i znowu blokada,a nie można bylo od razu?

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 21:14

  Coraz wiecej pytań o jakość kadr,od prezydentki w dół,a szykuje się powtórka z rozrywki,i to na 5 lat.A wy ludziki spicie.

  + 22
  - 22
 • Mariusz K.
  o 15:35

  Bardzo dobrze, że w końcu ten newralgiczny punkt miasta został poddany przebudowie. Dla mnie szczerze mówiąc mogą być i pewne opóźnienia, aby tylko jakość inwestycji nie była zła. Niejednokrotnie widać to w wielu miejscach w Chełmie. Jednego roku nowa nawierzchnia, drugiego zaś pęknięcia na szwach technicznych, falowanie się warstwy ścieralnej, zapadanie nawierzchni i wiele innych. Biorąc pod uwagę, jak wiele jest jeszcze dróg do naprawy, nie trzeba aż tak bardzo partolić roboty na aktualnych inwestycjach. Zajęcia i tak wystarczy na lata. A tak na poważnie – to przecież kosztuje majątek. Nie wiem w sumie jak to możliwe, że nikt w jakiś szczególny sposób nie ponosi odpowiedzialności za finalną jakość inwestycji. A mam tu na myśli w pierwszej kolejności chociażby Pana Tomasika…

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 05:27

  Planowanie realne tej ekipie chyba nigdy nie wychodzi.

  + 22
  - 22
 • kazio
  o 12:03

  Jak tępo będzie jak przy rondzie na obłońskiej to wiosna przyszłego roku jak nic

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Płatne parkingi coraz bliżej
  1 023
  Skromne szanse Chełma
  1 223
  Otwarcie amfiteatru. Lady Pank i przeboje lat 80-tych
  1 023
  Więcej za ogrzewanie
  664
  Remont „12” do negocjacji
  1 168
  REKLAMA