REKLAMA
Opłatek z premierem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Jarosław Gowin – wicepremier rządu RP i Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyjeżdża w poniedziałek 18 grudnia br. do Chełma. Wicepremier będzie gościem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej.

Podczas wizyty w Chełmie, Jarosław Gowin będzie rozmawiać z władzami chełmskiej uczelni m.in. o „Konstytucji dla nauki”, zwiedzać obiekty PWSZ na terenie miasta oraz lotnisko i Centrum Studiów Inżynierskich w Depułtyczach Królewskich.

REKLAMA

Miłym akcentem wizyty będzie udział premiera w „Opłatku uczelnianym”. To tradycyjne spotkanie pracowników, studentów i przyjaciół PWSZ organizowane corocznie przed Świętami Bożego Narodzenia.


REKLAMA

Na zdjęciu: Jarosław Gowin i Beata Fałda – prorektor ds. Rozwoju Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie, która w tym tygodniu otrzymała od ministra indywidualną nagrodę I stopnia za osiągnięcia organizacyjne.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Nowy rozkład jazdy CLA
316
Będzie więcej połączeń kolejowych
646
Dreszera i Ceramiczna do remontu
822
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 473
Spółki miejskie. Czas działań
1 574
REKLAMA