REKLAMA
Ostatnia chwila na głosowanie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Godziny nas dzielą od zakończenia głosowania na projekty Budżetu Obywatelskiego 2020. Nie zmarnujcie tego czasu.

Głosowanie potrwa tylko do północy. To sporo czasu nawet dla najbardziej spóźnialskich. By zagłosować, wystarczy przecież wejść na stronę internetową. Do wyboru znajdziemy tam 26 projektów (lista), w tym 6 ogólnomiejskich i 20 osiedlowych, które zgłosili nasi sąsiedzi – mieszkańcy Chełma.

Reklama

Słychać wprawdzie utyskiwania, że wniosków jest mało, że nie ma żadnych projektów dla osiedli XXX-lecia, Działki, Śródmieście, czy Górnej Dyrekcji. Naszym jednak zdaniem każdy może wśród nich znaleźć coś dla siebie. Przy okazji udowodnimy, że dobro naszego miasta naprawdę leży nam na sercu.

Opowiedzieliście nam o swoich projektach

Przez cały okres głosowania zachęcaliśmy Was do skorzystania z możliwości promocji Waszych projektów na naszych łamach. We współpracy ze Stowarzyszeniem Inicjatywa Obywatelska „Nasz Chełm” nieodpłatnie oddaliśmy przecież do Waszej dyspozycji  nasz Serwis Obywatelski. Przypomnijmy, „Nasz Chełm” był inicjatorem wprowadzenia w naszym mieście Budżetu Obywatelskiego. Przed laty udało się to dzięki obywatelskiej inicjatywie uchwałodawczej i Waszym pod tą inicjatywą podpisom.

Niestety niewielu Wnioskodawców z naszej propozycji skorzystało. Tym bardziej więc zachęcany do głosowania na promowane u nas projekty:

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Będzie ciasno na Rejowieckiej
327
Uwaga, zamknięta część Kolejowej
252
Jak się ratują spółki miejskie podczas pandemii?
411
W poniedziałek idziemy do fryzjera
285
Miasto zakłada łąki
338
REKLAMA