REKLAMA
Z ostatniej chwili. Premier na przysiędze
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Premier Mateusz Morawicki ma przyjechać w niedzielę do Włodawy. Okazja to przysięga żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej.

Informowaliśmy niedawno o uroczystości, jaka odbędzie się w najbliższą niedzielę we Włodawie. 150 żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej, wchodzących w skład 2. Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej, złoży przysięgę.

REKLAMA

Dzisiaj niespodziewanie Urząd Miasta Włodawa podał, że na przysięgę wybiera się Mateusz Morawiecki, Prezes Rady Ministrów.

Przypomnijmy, że uroczystość odbędzie się w niedzielę 11 lutego 2018 roku, o godzinie 12.00 przy ul. Czworobok w centrum miasta. Poprzedzi ją msza święta o godz. 10.30 w kościele pw. Św.Ludwika we Włodawie.

Jednocześnie samorząd informuje, że w związku z organizacją uroczystości w dniach 10 i 11 lutego br. nastąpią utrudnienia w ruchu na ulicach Rynek i Czworobok. Zostaną one wyłączone z ruchu  już od godz. 18.00 w sobotę 10 lutego, do godz. 14.00 w niedzielę 11 lutego. Straż Miejska prosi o zabranie samochodów z parkingów przy tych ulicach. W związku z przemarszem żołnierzy utrudnienia mogą również wystąpić na ulicach 11-listopada i Sejmowej.

Komentarze

 • jaco
  o 09:08

  Mógłby zacytować fraszkę Kochanowskiego.

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA