REKLAMA
Ostrzeżenie przez burzami
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Ostrzeżenie drugiego stopnia dla województwa lubelskiego wydał Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.  Synoptycy ostrzegają przez silnym wiatrem oraz burzami, miejscami z gradem.

IMGW przewiduje dzisiaj na terenie Polski wschodniej i centralnej wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 30 mm do 50 mm, lokalnie do 60 mm oraz silnymi porywami wiatru, nawet do 115 km/h. Miejscami może pojawić się grad.Ostrzeżenie drugiego stopnia (na mapie kolor pomarańczowy) przewiduje wystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych powodujących duże straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia. Zalecana jest duża ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.

Przestrzegaj wszystkich zaleceń wydanych przez służby ratownicze w sytuacji zagrożenia. Dostosuj swoje plany do warunków pogodowych – zaleca IMGW.

Dzisiaj w Chełmie będziemy mieli zachmurzenie umiarkowane i duże. Prognoza mówi o przelotnych opadach deszczu oraz burzach, miejscami gwałtownych, z opadami gradu, ulewami i silnymi porywami wiatru. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami opady deszczu.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Głos za cztery piwa albo butelkę taniego wina
4 175
Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
4 298
Te wybory mogą przynieść zmiany w Chełmie. Zaskakujące sondaże.
6 146
Konferencja i nowa atrakcja turystyczna
4 508
Poznaj kandydatów do Rady Miasta Chełm
3 097
REKLAMA