REKLAMA
Oszukali starszą kobietę
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Ponad pięć tysięcy złotych straciła mieszkanka gminy Wojsławice. Niestety uwierzyła oszustom.

Najpierw zadzwoniła kobieta podająca się za córkę. Opowiedziała o wypadku. Informacje potwierdził kolejny rozmówca. On podawał się za  policjanta. Do domu po pieniądze przyszedł nieznajomy mężczyzna. Kobieta przekazała mu gotówkę. Wszystko to wydarzyło się w trakcie jednej telefonicznej rozmowy. Starsza pani nie rozłączając się przygotowała pieniądze. Ponad 5 tys. zł. przekazała  nieznajomemu, który po nie przyszedł. Wtedy dopiero rozmowa została zakończona. Gdy jej prawdziwa córka wróciła do domu, ta  zorientowała się, że została oszukana.

Policjanci apelują:
Zanim podejmiemy jakiekolwiek decyzje zastanówmy się spokojnie, poradźmy się najbliższych. Ustalmy czy osoby podające się za członków rodziny faktycznie potrzebują pomocy i czy są tymi osobami, za które się podają. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktujmy się z jednostką Policji dzwoniąc na numer alarmowy 997 lub 112.

 

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Oficjalnie: Jakub Banaszek Prezydentem Chełma
9 459
Święto Niepodległej w Chełmie
1 713
W niedzielę Chełm wybiera
3 215
Mikus apeluje o poparcie Banaszka: ,,Kiedy Grabczukowie i Raniewicz są wiarygodni?”
4 550
Opinie: Jak Raniewicz chodzi własnymi drogami
4 402
REKLAMA