REKLAMA
Otwarcie amfiteatru. Lady Pank i przeboje lat 80-tych
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Już wszystko wiadomo. Na otwarcie amfiteatru w Kumowej Dolinie szykują się dwie imprezy. Najpierw będziemy bawić się z chełmskimi artystami, którzy przeniosą nas w lata 80-te XX wieku, a potem z gwiazdą polskiej sceny rockowej – Lady Pank. Bilety już w sprzedaży!

Reklama

Na pierwszy ogień wraca największa produkcja muzyczna ChDK – Koncert „Opole ’80”. Dwie edycje tego widowiska zgromadziły na spektaklach kilkanaście tysięcy widzów. Jak będzie tym razem?
Koncert „Opole’80” będzie pierwszym, który odbędzie się na scenie nowego obiektu kultury w naszym mieście – amfiteatru w Kumowej Dolinie.

Koncert będzie odwzorowaniem Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Na scenie zaprezentują się chełmscy artyści, którzy wcielą się w rolę największych gwiazd naszej muzyki rozrywkowej. Usłyszymy m.in. niezapomniane przeboje z repertuaru Izabeli Trojanowskiej, Krystyny Prońko, Andrzeja Zauchy, zespołów Maanam, Perfect czy Vox. Artystom będzie towarzyszyć festiwalowa orkiestra, złożona z najlepszych chełmskich muzyków.

Chcemy przenieść widzów w świat polskiej piosenki lat osiemdziesiątych. Dlatego zarówno wokaliści, tancerze, chórki i konferansjerzy, jak również towarzysząca im orkiestra, wystąpią w kostiumach i charakteryzacji zbliżonych do stylizacji artystów oryginalnie występujących na opolskim festiwalu. Scenografia także będzie ściśle nawiązywać do festiwalowych dekoracji, a więc nie zabraknie podświetlanej podłogi i specjalnych, charakterystycznych iluminacji – zachęcają organizatorzy.

Zapraszamy do amfiteatru w Kumowej Dolinie, w piąek, 31 maja, godz. 20.30. Bilety po 25 zł.

Na rockowo

W niedzielę, 2 czerwca, Kumową Dolinę zdominuje rock w wykonaniu Lady Pank.

Legendarny polski zespół rockowy założony został w 1981 roku przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej cenionych polskich kompozytorów i gitarzystów. Wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem stanowią trzon grupy, która już od 37 lat króluje na polskiej scenie muzycznej.

Przeboje: „Mniej niż zero”, „Kryzysowa narzeczona”, „Tańcz głupia, tańcz”, „Mała Lady Punk”, „Zamki na piasku”, „Zawsze tam, gdzie ty”, „Sztuka latania”, „Fabryka małp”, „Wciąż bardziej obcy”, „Vademecum skauta”, „Zostawcie Titanica”, „Marchewkowe pole”, „Tacy sami”, „Na co komu dziś”, „7-me niebo nienawiści”, „Młode orły”, „Strach się bać” na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały już kilka pokoleń słuchaczy.

Podczas 37-letniej działalności zespół wydał ponad 20 płyt, które pobiły wszelkie rekordy popularności czyniąc Lady Pank jedną z największych legend polskiego rocka.

Koncerty Lady Pank to blisko dwugodzinne show, złożone z samych przebojów znanych wszystkim od ponad trzech dekad.

Zapraszamy do amfiteatru w Kumowej Dolinie w niedzielę, 2 czerwca, godz. 20.30. Bilety po 45 zł.

Bilet na ławkę

Sprzedaż biletów na obie imprezy już się rozpoczęła w kasach ChDK i CKF Zorza lub za pośrednictwem strony internetowej.
I jeszcze jedna ważna informacja dla kupujących bilety: na biletach wstępu do amfiteatru będziecie mieli oznaczony wybrany sektor i ławkę. Nie ma natomiast oznaczonych miejsc indywidualnych.

Napisz komentarz
 • Marek no co Ty Ciebie nie stać na bilet ? Z wiosną pohasasz po Chelmie rozdając ulotki to zarobisz , tymczasem nie sadź się tak i nie nadymaj , bo sie bum zrobi i pękniesz i szkoda będzie

 • Na otwarcie trzeba by zrobić bilety po 100 zł? żenujące !!!

 • Dup@ panasa za 45 zł.Ciekawe otwarcie amfiteatru.

 • Czy będzie już czynne pole kempingowe?

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  USC i magistrat do remontu
  339
  Wiceprezydent Domoradzki rezygnuje
  2 586
  DK 12. Prace ruszą za dwa-trzy tygodnie
  1 174
  Miasto kupiło młyn
  1 128
  Spółki miejskie. Jedne odrabiają, inne mnożą straty
  1 887
  REKLAMA