REKLAMA
Otwarcie amfiteatru. Lady Pank i przeboje lat 80-tych
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Już wszystko wiadomo. Na otwarcie amfiteatru w Kumowej Dolinie szykują się dwie imprezy. Najpierw będziemy bawić się z chełmskimi artystami, którzy przeniosą nas w lata 80-te XX wieku, a potem z gwiazdą polskiej sceny rockowej – Lady Pank. Bilety już w sprzedaży!

Reklama

REKLAMA

Na pierwszy ogień wraca największa produkcja muzyczna ChDK – Koncert „Opole ’80”. Dwie edycje tego widowiska zgromadziły na spektaklach kilkanaście tysięcy widzów. Jak będzie tym razem?
Koncert „Opole’80” będzie pierwszym, który odbędzie się na scenie nowego obiektu kultury w naszym mieście – amfiteatru w Kumowej Dolinie.

Koncert będzie odwzorowaniem Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Na scenie zaprezentują się chełmscy artyści, którzy wcielą się w rolę największych gwiazd naszej muzyki rozrywkowej. Usłyszymy m.in. niezapomniane przeboje z repertuaru Izabeli Trojanowskiej, Krystyny Prońko, Andrzeja Zauchy, zespołów Maanam, Perfect czy Vox. Artystom będzie towarzyszyć festiwalowa orkiestra, złożona z najlepszych chełmskich muzyków.

Chcemy przenieść widzów w świat polskiej piosenki lat osiemdziesiątych. Dlatego zarówno wokaliści, tancerze, chórki i konferansjerzy, jak również towarzysząca im orkiestra, wystąpią w kostiumach i charakteryzacji zbliżonych do stylizacji artystów oryginalnie występujących na opolskim festiwalu. Scenografia także będzie ściśle nawiązywać do festiwalowych dekoracji, a więc nie zabraknie podświetlanej podłogi i specjalnych, charakterystycznych iluminacji – zachęcają organizatorzy.

Zapraszamy do amfiteatru w Kumowej Dolinie, w piąek, 31 maja, godz. 20.30. Bilety po 25 zł.

Na rockowo

W niedzielę, 2 czerwca, Kumową Dolinę zdominuje rock w wykonaniu Lady Pank.

Legendarny polski zespół rockowy założony został w 1981 roku przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej cenionych polskich kompozytorów i gitarzystów. Wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem stanowią trzon grupy, która już od 37 lat króluje na polskiej scenie muzycznej.

Przeboje: „Mniej niż zero”, „Kryzysowa narzeczona”, „Tańcz głupia, tańcz”, „Mała Lady Punk”, „Zamki na piasku”, „Zawsze tam, gdzie ty”, „Sztuka latania”, „Fabryka małp”, „Wciąż bardziej obcy”, „Vademecum skauta”, „Zostawcie Titanica”, „Marchewkowe pole”, „Tacy sami”, „Na co komu dziś”, „7-me niebo nienawiści”, „Młode orły”, „Strach się bać” na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały już kilka pokoleń słuchaczy.

Podczas 37-letniej działalności zespół wydał ponad 20 płyt, które pobiły wszelkie rekordy popularności czyniąc Lady Pank jedną z największych legend polskiego rocka.

Koncerty Lady Pank to blisko dwugodzinne show, złożone z samych przebojów znanych wszystkim od ponad trzech dekad.

Zapraszamy do amfiteatru w Kumowej Dolinie w niedzielę, 2 czerwca, godz. 20.30. Bilety po 45 zł.

Bilet na ławkę

Sprzedaż biletów na obie imprezy już się rozpoczęła w kasach ChDK i CKF Zorza lub za pośrednictwem strony internetowej.
I jeszcze jedna ważna informacja dla kupujących bilety: na biletach wstępu do amfiteatru będziecie mieli oznaczony wybrany sektor i ławkę. Nie ma natomiast oznaczonych miejsc indywidualnych.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Gienek
  o 07:04

  Marek no co Ty Ciebie nie stać na bilet ? Z wiosną pohasasz po Chelmie rozdając ulotki to zarobisz , tymczasem nie sadź się tak i nie nadymaj , bo sie bum zrobi i pękniesz i szkoda będzie

  + 22
  - 22
 • Marek
  o 00:39

  Na otwarcie trzeba by zrobić bilety po 100 zł? żenujące !!!

  + 22
  - 22
 • xxx
  o 20:17

  [email protected] panasa za 45 zł.Ciekawe otwarcie amfiteatru.

  + 22
  - 22
 • Baśka
  o 11:21

  Czy będzie już czynne pole kempingowe?

  + 22
  - 22
 • Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  Kolejowa w remoncie
  355
  Wakacyjna Trasa Dwójki w Chełmie!
  81 945
  Galeria się zapełnia
  2 647
  Finansowe wsparcie dla Chełma
  456
  Przejazd już otwarty
  3 374
  REKLAMA