REKLAMA
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Hipermarket budowlany Castorama już otwarty. Zakupy zrobimy w nim siedem dni w tygodniu, a pracę otrzymało łącznie około 180 osób.

Powierzchnia sklepu wynosi blisko 8 tys. mkw. z czego ponad 7 tys. mkw. stanowi powierzchnia handlowa sklepu. Klienci mogą wybierać spośród ponad 31 tys. produktów. Na parkingu mieści się jednocześnie 250 samochodów.


REKLAMA

Jesteśmy przekonani, że nasz sklep spotka się z bardzo dobrym przyjęciem klientów z Chełma i okolic. Dotychczas brakowało tu miejsca, gdzie pod jednym dachem, od ręki dostępne byłyby artykuły do budowy, remontowania, urządzania i dekorowania domów, jak również asortyment ogrodowy. Nasze otwarcie oznacza wprowadzenie nowej jakości na tutejszym rynku – mówi Ryszard Kulej, Dyrektor sklepu Castorama w Chełmie.

Sklep posiada 3 osobne wejścia, które bezpośrednio prowadzą na działy: budowlany, dekoracyjny i ogrodowy

Ważnym elementem będą także dodatkowe usługi, z których chętnie korzystają klienci w innych sklepach sieci – czyli transport, Click&Collect (zamawianie produktów online z odbiorem w sklepie), Click&Delivery (możliwość zamówienia produktów on-line z dostawą bezpośrednio do domu).

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • xyz
  o 19:48

  nic nie ma zadnych rewelacji w tej calej castoramie ….

  + 22
  - 22
 • Zbyszek
  o 05:57

  U nas na wschodzie Polski głównie w Chełmie wszystko przychodzi z opóźniendem. Jedynie słońce mamy pierwsi.

  + 22
  - 22
 • Kasia
  o 17:40

  A czy będzie projektowanie ?????

  + 22
  - 22
 • jhg
  o 16:12

  Idąc wstecz pokazuje tylko zdjęcia 50, 49, 48, 1 też w pętli.

  + 22
  - 22
 • jhg
  o 16:09

  Jakiś błąd się wam wdarł do galerii zdjęć, przeskakuje od razu ze zdjęcia 1 na zdjęcie 46 i po następnym kliknięciu znowu na 1 i tak w kółko. Przeglądarka Chrome, system Windows.

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  REKLAMA