REKLAMA
OTYLIADA. Będzie maraton pływacki w Chełmie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki OTYLIADA 2020 odbędzie się w Chełmie. Zapisy do 20 lutego.

Reklama

„Cała Polska pływa z nami” to hasło Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływackiego OTYLIADA – największej masowej imprezy pływackiej w Polsce. W tym roku zawita ona również do Chełmskiego Parku Wodnego. W nocy z 14 na 15 marca każdy będzie mógł wziąć udział w tej wspaniałej sportowej przygodzie, w której do tej pory udział wzięło prawie 11 tysięcy uczestników.

Głównym celem OTYLIADY jest zachęcenie Polaków do aktywności fizycznej, a tym samym zainwestowania we własne zdrowie. Pływanie jest jedną z najtańszych do uprawiania dyscypliną sportu, mającą jednocześnie ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka.

Wielkie sportowe emocje, świetna zabawa, medale dla wszystkich pływaków, a dla najlepszych nagrody specjalne – takich zawodów nie można przegapić! Zgłoszenia udziału należy dokonywać do 20 lutego przez stronę www.otyliada.pl. Tutaj też znajdziecie więcej informacji o imprezie i regulamin.

Organizatorem maratonu w Chełmie jest Chełmski Park Wodny wraz z partnerami: Champion Sport Pub, Spółdzielnia Mleczarska Bieluch, Aqua East Polska oraz Rejonowe WOPR w Chełmie.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
192
USC i magistrat do remontu
418
Wiceprezydent Domoradzki rezygnuje
2 987
DK 12. Prace ruszą za dwa-trzy tygodnie
1 225
Miasto kupiło młyn
1 199
REKLAMA