REKLAMA
Papierowe zwierzęta
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zapraszamy do ChDK, by w wyjątkowy sposób spędzić czas ze swoim dzieckiem. Zajęcia manualne w pracowni plastycznej zawsze dostarczają wiele radości.

REKLAMA

W sobotę, 18 maja, pod czujnym okiem Anny Szumery uczestnicy będą tworzyć zwierzęta w technice papier mache. Maluchy, oczywiście z pomocą dorosłych, będą wykonywały koty, kocury i kocięta z gazet, masy papierowej z wykorzystaniem prostych konstrukcji. Zapraszamy na kolejne Warsztaty Rodzinne do ChDK. Początek o  godz. 11.00.


REKLAMA

Zapisy: telefonicznie po nr 82 563 00 81 lub e-mailem: [email protected]
Liczba osób jest ograniczona (w przypadku dużego zainteresowania zajęciami istnieje możliwość uruchomienia kolejnej grupy na późniejszą godzinę). Otrzymane od ChDK potwierdzenie wpisania na listę uczestników jest podstawą do dokonania płatności za zajęcia.

Koszt zajęć:
– 40 zł/ od pary: 1 dziecko i 1 rodzic
– 50 zł rodzic/rodzice + 2 dzieci
Za każde następne dziecko +10 zł.

Opłata pokrywa koszty zakupu materiałów i przyborów. Zgłaszając się na zajęcia należy okazać prowadzącej dowód wpłaty.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Nowy rozkład jazdy CLA
790
Będzie więcej połączeń kolejowych
678
Dreszera i Ceramiczna do remontu
862
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 498
Spółki miejskie. Czas działań
1 608
REKLAMA