REKLAMA
Partnerstwo lokalne a rynek pracy
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Konferencję poświęconą partnerstwom lokalnym działającym na rzecz promocji mobilności zawodowej na lokalnym rynku pracy organizuje chełmska filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

W programie między innymi wystąpienia Małgorzaty Sokół, Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie i Krzysztofa Grabczuka, Wicemarszałka Województwa Lubelskiego.


REKLAMA

Tytułowy temat „Partnerstwo lokalne na rzecz promocji mobilności zawodowej na lokalnym rynku pracy” – cele i założenia przedsięwzięcia, podejmie Dorota Cywińska, Kierownik Filii WUP. O dobrych praktykach w obszarze wsparcia mobilności zawodowej opowiedzą zaś:

W programie przewidziano również wystąpienia: Barbary Gil (Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie), Elizy Mazurek (Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Chełmie) oraz Artura Juszczaka (Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Chełmie).

Konferencja zakończy się podpisaniem porozumienia w sprawie funkcjonowania „Partnerstwa lokalnego na rzecz promocji mobilności zawodowej na lokalnym rynku pracy”.

Konferencja rozpocznie się o godz.12:00,  29 sierpnia br w Hotelu Duet 22-100 Chełm, ul. Hrubieszowska 54 A

Tutaj znajdziecie wyjaśnienie czym właściwie jest partnerstwo lokalne

 

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
3 649
Ferie. Nie siedź w domu
454
Plac wypięknieje
1 250
Koncepcja programowa na S12
2 293
Zapłacimy za parkingi?
647
REKLAMA