REKLAMA
Partnerstwo lokalne a rynek pracy
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Konferencję poświęconą partnerstwom lokalnym działającym na rzecz promocji mobilności zawodowej na lokalnym rynku pracy organizuje chełmska filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

REKLAMA

W programie między innymi wystąpienia Małgorzaty Sokół, Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie i Krzysztofa Grabczuka, Wicemarszałka Województwa Lubelskiego.


REKLAMA

Tytułowy temat „Partnerstwo lokalne na rzecz promocji mobilności zawodowej na lokalnym rynku pracy” – cele i założenia przedsięwzięcia, podejmie Dorota Cywińska, Kierownik Filii WUP. O dobrych praktykach w obszarze wsparcia mobilności zawodowej opowiedzą zaś:

W programie przewidziano również wystąpienia: Barbary Gil (Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie), Elizy Mazurek (Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Chełmie) oraz Artura Juszczaka (Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Chełmie).

Konferencja zakończy się podpisaniem porozumienia w sprawie funkcjonowania „Partnerstwa lokalnego na rzecz promocji mobilności zawodowej na lokalnym rynku pracy”.

Konferencja rozpocznie się o godz.12:00,  29 sierpnia br w Hotelu Duet 22-100 Chełm, ul. Hrubieszowska 54 A

Tutaj znajdziecie wyjaśnienie czym właściwie jest partnerstwo lokalne

 

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest umowa na nową siedzibę INM
581
Hala produkcyjna już gotowa
661
Stawiamy na naukę
429
Będzie nowa spółka kolejowa
957
Komu mandat do PE? Zobacz listy
982
REKLAMA