REKLAMA
Pejzaż niedokończony
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wernisaż wystawy Małgorzaty Wzorek zaplanowano w Chełmskiej Bibliotece Publicznej. Artystka jest malarką, która w swojej twórczości interesuje się przede wszystkim przestrzenią.

Reklama

Małgorzata Wzorek jest absolwentką Instytutu Wychowania Artystycznego UMCS w Lublinie. Maluje eksperymentując z własnymi technikami. Często korzysta jednak z akrylu. Jest autorką laureatką wielu nagród artystycznych, w tym wyróżnień Ogólnopolskiego Biennale Twórczości Artystycznej w Lublinie i biennale twórczości pedagogów plastyki w Rzeszowie. Malarka brała udział w wielu wystawach zbiorowych, równie często wystawia również indywidualnie. Jej prace trafiły do wielu kolekcji zarówno w kraju jak i za granicą.

Organizatorzy i sama malarka zapraszają na wernisaż już w najbliższy piątek o godz. 17. Oczywiście do galerii Nova ChBP przy ul. Partyzantów 40. Wystawę będzie można oglądać do 15 grudnia. Wstęp wolny.

 

Napisz komentarz
 • Byłam na wystawie Pejzaż Niedokończony. Zachwyca wielość barw i głębia przestrzeni. Sztuka ma wartość jak oddziaływuje na odbiorcę i pozostawia w nim wrażenia na dłużej. I tak się czuję. Gratulacje dla artystki.

 • Bardzo dobra wystawa. Polecam.

 • Widziałam wystawę Małgorzaty Wzorek w Galerii Chełmskiej Biblioteki Publicznej. Bardzo ładne prace. Dużo koloru i przestrzeni.

 • Gratulacje. Fajna wystawa.

 • Bardzo udane otwarcie wystawy. Pani Małgorzato prezentowane obrazy są pełne barw i spokojnej przestrzeni.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  Prezydent raportuje o stanie miejskich spółek w 2019 roku
  633
  Będzie ciasno na Rejowieckiej
  329
  Uwaga, zamknięta część Kolejowej
  255
  Jak się ratują spółki miejskie podczas pandemii?
  412
  W poniedziałek idziemy do fryzjera
  286
  REKLAMA