REKLAMA
Pejzaż niedokończony
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wernisaż wystawy Małgorzaty Wzorek zaplanowano w Chełmskiej Bibliotece Publicznej. Artystka jest malarką, która w swojej twórczości interesuje się przede wszystkim przestrzenią.

Małgorzata Wzorek jest absolwentką Instytutu Wychowania Artystycznego UMCS w Lublinie. Maluje eksperymentując z własnymi technikami. Często korzysta jednak z akrylu. Jest autorką laureatką wielu nagród artystycznych, w tym wyróżnień Ogólnopolskiego Biennale Twórczości Artystycznej w Lublinie i biennale twórczości pedagogów plastyki w Rzeszowie. Malarka brała udział w wielu wystawach zbiorowych, równie często wystawia również indywidualnie. Jej prace trafiły do wielu kolekcji zarówno w kraju jak i za granicą.Organizatorzy i sama malarka zapraszają na wernisaż już w najbliższy piątek o godz. 17. Oczywiście do galerii Nova ChBP przy ul. Partyzantów 40. Wystawę będzie można oglądać do 15 grudnia. Wstęp wolny.

 

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Magda
  o 20:04

  Byłam na wystawie Pejzaż Niedokończony. Zachwyca wielość barw i głębia przestrzeni. Sztuka ma wartość jak oddziaływuje na odbiorcę i pozostawia w nim wrażenia na dłużej. I tak się czuję. Gratulacje dla artystki.

  + 22
  - 22
 • Milena
  o 17:49

  Bardzo dobra wystawa. Polecam.

  + 22
  - 22
 • Bożena
  o 10:57

  Widziałam wystawę Małgorzaty Wzorek w Galerii Chełmskiej Biblioteki Publicznej. Bardzo ładne prace. Dużo koloru i przestrzeni.

  + 22
  - 22
 • Tomasz
  o 19:12

  Gratulacje. Fajna wystawa.

  + 22
  - 22
 • Anna
  o 15:58

  Bardzo udane otwarcie wystawy. Pani Małgorzato prezentowane obrazy są pełne barw i spokojnej przestrzeni.

  + 22
  - 22
 • Tolo
  o 11:03

  Fajny obrazek.

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
  4 131
  Te wybory mogą przynieść zmiany w Chełmie. Zaskakujące sondaże.
  5 727
  Konferencja i nowa atrakcja turystyczna
  4 485
  Poznaj kandydatów do Rady Miasta Chełm
  2 923
  Premiera filmu o Dyrekcji
  1 123
  REKLAMA