REKLAMA
,
Pijany 60 – latek potrącił motocyklistę
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zderzenie samochodu osobowego z motocyklem oraz dachowanie Volkswagena w miejscowości Siennica Różana. Do tych dwóch groźnych wypadków doszło w poniedziałek, na terenie powiatu krasnostawskiego.

Reklama

W poniedziałek przed południem dyżurny krasnostawskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu w miejscowości Krupe. Na miejscu policjanci  ustalili, że kierujący osobowym Mitsubishi wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z przeciwka motocykliście. Motocyklista został przewieziony do szpitala, gdzie lekarz stwierdził u niego ogólne potłuczenia. – Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierujących. Okazało się, że kierujący Mitsubishi 60-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw w organizmie miał dwa i pół promila alkoholu. 39-letni motocyklista był trzeźwy – informuje podkom. Piotr Wasilewski z krasnostawskiej policji.

68-79933

Niespełna dwie godziny później w Siennicy Królewskiej Dużej doszło do kolejnego wypadku. Kierujący Volkswagenem 19-letni mieszkaniec miejscowości Baraki na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, następnie do rowu i dachując zatrzymał się na środku jezdni. On oraz podróżujących z nim czworo pasażerów w wieku od 16 do 19 lat, trafili do szpitala. Wszyscy podróżujący Volkswagenem byli trzeźwi.

68-79932

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie. Pokaż swojemu dziecku że komputer to coś więcej niż droga zabawka do uruchamiania gier!
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
REKLAMA