REKLAMA
Pijany pirat
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Pijany, bez uprawnień, w pożyczonym samochodzie, w dodatku uderzył w samochód, którym jechała kobieta z dzieckiem. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w Janowie pod Chełmem.

Wczoraj wieczorem (3 stycznia br.) dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 12, w miejscowości Janów. Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że kierujący samochodem marki Volkswagen Golf, 32-letni mieszkaniec Lublina, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Land Rover, którym kierowała 29-letnia chełmianka. Wraz z nią podróżował kilkuletni chłopiec. Załoga karetki pogotowia udzieliła uczestnikom zdarzenia pomocy lekarskiej. Na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń.
Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 32-latka. Miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Jak się okazało, nie miał też uprawnień do kierowania. Volkswagen Golf, którym jechał, został tego samego dnia zakupiony przez jego znajomego.
Teraz mężczyzna odpowie nie tylko za jazdę w stanie nietrzeźwości, ale też spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz jazdę bez uprawnień. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności. Policjanci ustalą również, czy właściciel pojazdu nie naruszył przepisów dopuszczając do jazdy tego mężczyznę.

 REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Wyborczy wieczór
2 342
Pomoc dla niepełnosprawnych na wybory
331
Jeden ze skazanych ws. kupowania głosów był członkiem Postaw na Chełm i SLD
4 965
Głos za cztery piwa albo butelkę taniego wina
4 588
Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
4 374
REKLAMA