REKLAMA
Pijany zakończył jazdę na drzewie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie miał kierowca, który zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

REKLAMA

Wczoraj po południu dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Kukawka na terenie gminy Wojsławice. Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem daewoo tico, 39-letni mieszkaniec gminy Kraśniczyn, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.
Jadąca z nim 41-letnia pasażerka nie odniosła poważniejszych obrażeń i po udzieleniu pomocy medycznej została zwolniona ze szpitala.
Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało, że miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.


REKLAMA

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku i proszą o zachowanie rozsądku. Pomimo wielokrotnych apeli chełmskich policjantów, nadal nie brakuje takich, którzy wsiadają za kierownicę pod wpływem alkoholu. Za jazdę na „podwójnym gazie” kierowców czekają surowe kary. Oprócz zakazu prowadzenie pojazdów, sąd może wymierzyć karę grzywny i na okres do 2 lat pozbawić kierującego wolności.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Mariusz K.
  o 09:59

  Pół biedy, jak taki czub zabije sam siebie – jeden degenerat mniej, bądźmy szczerzy. Ale co, gdy ofiarą pada przypadkowa osoba? Jakie kary powinny być dla takich zbrodniarzy? Czasami zastanawiam się co z tymi ludźmi jest nie tak. Zrozumiałbym jeszcze jakoś jakby to było jedno, dwa piwa (jednak to także należy piętnować), ale 2,5 promila? Ciekawe gdzie oczy miała pasażerka. Ale co by nie robić, dopóki ludzie nie zaczną myśleć zdroworozsądkowo, to nawet najsurowsze kary na nic się zdadzą. Taka kretyńska mentalność naszego narodu…

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Jest umowa na nową siedzibę INM
  581
  Hala produkcyjna już gotowa
  661
  Stawiamy na naukę
  429
  Będzie nowa spółka kolejowa
  957
  Komu mandat do PE? Zobacz listy
  982
  REKLAMA