REKLAMA
Piknik z mundurowymi
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W czwartek w Krasnymstawie odbędzie się „Piknik Służb Mundurowych z Myślą Dla Niepodległej”. Będzie prezentacja pojazdów służbowych, sprzętu, psów służbowych, znakowanie rowerów i inne atrakcje.

REKLAMA

W czwartek (15 sierpnia) w Centrum Integracji Społecznej w Krasnymstawie odbędzie się Piknik Służb Mundurowych. Swój sprzęt, umundurowanie oraz pojazdy prezentować będą: Policja, Straż Pożarna, Służba Więzienna, Areszt Śledczy, Nadleśnictwo, Jednostka Strzelecka 2011 im. Cichociemnych Plut. Z.S., a także Straż Miejska.


REKLAMA

W trakcie imprezy przewidziano m.in. konkursy dla najmłodszych, możliwość oznakowania roweru, prezentację psów i pojazdów służbowych, projekcje filmów o służbach i inne atrakcje.

Uroczystości poprzedzi msza święta o godzinie 12:00 w kościele p.w. Św. Franciszka Ksawerego, po której nastąpi złożenie wieńców na cmentarzu.

Początek imprezy o godzinie 14:00. Następnie około godziny 15:00 planowana jest potańcówka żołnierska.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Dreszera i Ceramiczna do remontu
787
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 452
Spółki miejskie. Czas działań
1 562
Personalne roszady w miejskich spółkach
3 817
Grupa Recykl. Niebawem ruszy produkcja
1 256
REKLAMA