REKLAMA
Pismo Święte do przeczytania
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Czy Pismo Święte da się przeczytać za jednym posiedzeniem od deski do deski? Przy wielu chętnych to możliwe. Chełmscy baptyści zapraszają chełmian do czytania.

Reklama

Po raz siódmy Kościół Chrześcijan Baptystów w Chełmie zaprasza wszystkich mieszkańców Chełma i okolic do wzięcia udziału w wydarzeniu pod nazwą „Chełmianie Czytają Pismo Święte”.

Naszym celem jest wspólne przeczytanie całego Pisma Świętego, które jak wierzymy, jest drogocennym listem od Boga do każdego człowieka. Okres adwentu jest doskonałą okazją do osobistej refleksji nad treścią Bożego Słowa. Chcemy uczynić to wspólnie, mając nadzieję, że czytanie Pisma Świętego pozostanie codziennością w życiu każdego z nas – zachęcają.

Czytanie  Pisma rozpocznie się w poniedziałek, 9 grudnia, o godz. 17.30, a zakończy w niedzielę, 15 grudnia, około godz. 10.30, zbór przy ul. Ogrodowej 56.

Chętni mogą rezerwować dla siebie termin do lektury. Można to zrobić telefonicznie kontaktując się z pastorem Henrykiem pod nr tel. 509 787 838 lub z pracownikiem zboru Dawidem – tel. 515 379 962, albo przez wypełnienie formularza internetowego: https://goo.gl/forms/L4ZNuhll3npmgybh1

Więcej na stronie wydarzenia.

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Aktualizacja: chłopak trafił do schroniska dla nieletnich RMF FM: Zabójstwo w Chełmie! 14-latek zabił macochę i ranił jej syna.
12 032
Obwodnica coraz bliżej
1 453
Inwestycje i rozwój. Chełm podsumowuje rok
1 138
Ranking szkół. Duży skok I LO
1 190
Wywóz śmieci. Nowe stawki od lutego
972
REKLAMA