REKLAMA
Plan B z reżyserką
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W życiu, w miłości… zawsze jest jakiś plan B. Przekonają się o tym uczestnicy przedpremierowego pokazu filmu w reżyserii Kingi Dębskiej. Reżyserka potwierdziła swój przyjazd do ChDK-u.

„Plan B” zapowiadany jest jako film o miłości. Za to z humorem i życiowym przesłaniem.


REKLAMA

Bohaterów poznajemy kilkanaście dni przed walentynkami, w chwili gdy w ich życiu wydarza się coś nieoczekiwanego. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Natalia, Mirek, Klara i Agnieszka spotykają na swojej drodze ludzi (i zwierzęta!), którzy dają im nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!

W obsadzie m.in. Kinga Preis, Marcin Dorociński, Edyta Olszówka i Roma Gąsiorowska.

Po projekcji odbędzie się spotkanie z zaproszonymi gośćmi. Wśród nich będzie reżyserka filmu Kinga Dębska.

Dębska jest absolwentką kulturoznawstwa na wydziale orientalistycznym UW oraz reżyserii FAMU w Pradze. Może chwalić się wieloma nagrodami, m.in. za „Hel”, „Aktorkę” oraz „Moje córki krowy”. W ubiegłym roku dostała III Nagrodę PISF – wspólnie z Miką Dunin – za scenariusz filmu „Zabawa, zabawa” (w produkcji).

Zapraszamy do ChDK w piątek, 26 stycznia br., godz. 18. Bilety po 16 zł, ulgowe po 14 zł.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Ferie. Nie siedź w domu
227
Biuro pomoże zdobyć fundusze na termomodernizację
476
Wiosną ruszy budowa galerii
1 452
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
4 070
Plac wypięknieje
1 338
REKLAMA