REKLAMA
Plan galerii już jest
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Firma ACTEEUM Central Europe prezentuje na swojej stronie plan galerii handlowej w Chełmie. Podaje też termin otwarcia: czwarty kwartał 2018 roku.

Ostatnio o planach budowy dużego centrum handlowego w naszym mieście pisaliśmy w listopadzie minionego roku. Teraz wracamy do tematu, bo dowiedzieliśmy się, że inwestor właśnie prowadzi rozmowy z władzami miasta na temat planowanych robót drogowych w okolicy przyszłej galerii i ewentualnego własnego udziału w kosztach.


REKLAMA

Ma też gotowy plan Galerii Chełm. Prezentujemy poniżej.

Budowa galerii ruszy prawdopodobnie na wiosnę, a na koniec roku centrum ma być już gotowe do otwarcia. Plany zakładają budowę obiektu z 60 lokalami handlowo-usługowymi o łącznej powierzchni około 17 tys. metrów kw. (dla porównania chełmskie Tesco to 5 tys. m kw.). Znaleźć się tam ma także parking na 520 samochodów. Szczegóły projektu znajdziecie tutaj.

Firma na razie nie pokazuje projektów ani wizualizacji. Mamy jednak nadzieję, że będzie równie elegancko, jak w Stalowej Woli (na zdjęciu).

***

ACTEEUM Central Europe należy do ACTEEUM GROUP – międzynarodowej firmy działającej na rynku developerskim oraz zarządzania nieruchomościami. Firma specjalizuje się  w rozwoju centrów handlowych w Polsce podejmując się przeprowadzenia całego procesu developerskiego, począwszy  od dokonania rozpoznania odpowiedniego terenu pod zabudowę, poprzez etap projektowania, budowy, komercjalizacji, aż po zarządzanie i sprzedaż centrów handlowych.

Ostatnie projekty realizowała m.in. w Krośnie, Wołominie, Stalowej Woli, Tomaszowie.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Andrzej S
  o 18:40

  Niech se budują,ale to nie oznacza rozwoju Chełma.

  + 22
  - 22
 • Dd
  o 16:11

  Błagam, niech nie robią tam parkingu. Albo niech ogródka każde miejsce parkingowe murem, może w końcu naucza się parkować ludzie w Chełmie

  + 22
  - 22
 • x
  o 06:23

  To miasto jest za biedne aby pozwalać sobie na masowe zakupy w galerii handlowej. Ci co chcą żyć to spieprzają z tego miasta bo pracy brak. A galeria, cóż nigdy nie powstanie w takim kształcie.

  + 22
  - 22
 • jhg
  o 18:04

  Po tylu latach to nawet największy optymista bierze te informacje z dużą dozą ostrożności ale mogliby to w końcu wybudować bo ileż można patrzeć na te straszące krzaki między rejowiecką i lubelską. Byle tylko nie spłodzili kolejnego blaszaka jak vendo, bo wtedy jak z deszczu pod rynnę(czy tam z krzaków pod vendo).

  + 22
  - 22
 • Andrzej S
  o 13:33

  Wierzycie?

  + 22
  - 22
 • Łubudubu
  o 08:18

  W Stalowej powierzchnia to ponad 30 tyś. m2.

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Ferie. Nie siedź w domu
  227
  Biuro pomoże zdobyć fundusze na termomodernizację
  476
  Wiosną ruszy budowa galerii
  1 452
  Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
  4 070
  Plac wypięknieje
  1 338
  REKLAMA