REKLAMA
Po dachowaniu trafili do aresztu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wczoraj krasnostawscy policjanci otrzymali zgłoszenie o dachowaniu pojazdu. Na miejscu zastali dwoje nietrzeźwych. Żadne nie chciało przyznać się do kierowania autem. Noc spędzili w policyjnym areszcie.

Wczoraj (12 sierpnia) po godzinie 17:00 krasnostawscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło w Krasnymstawie przy ul. Bojarskiego.

Reklama

Na miejscu zastali samochód marki Renault, który miał uszkodzenia świadczące o dachowaniu. Tablice rejestracyjne pojazdu były zdemontowane i ukryte w bagażniku, dodatkowo zawinięte w ubrania. Nieopodal znajdowali się 38-latka i jej 24-letni kolega – obydwoje z  Krasnegostawu. Badanie alkomatem wykazało prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu u kobiety i ponad 0,7 promila u mężczyzny. Początkowo twierdzili, że samochodem jechał znajomy kobiety, lecz poza imieniem, nie potrafili podać jego danych. Później zmieniali wersję co do tego, kto kierował pojazdem.

Obydwoje trafili do policyjnego aresztu.  Samochód został przewieziony na policyjny parking. Policjanci ustalają kto kierował pojazdem w chwili zdarzenia. Na dziś planowane są przesłuchania zatrzymanych osób.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Coś drgnęło w sprawie DK 12
815
Konsultacje strategiczne
568
Wiceprezydent o odwołaniu ze stanowiska dyrektor ChDK
1 713
Budżet Obywatelski 2020: Są wyniki głosowania
545
Remontują Lubelską
828
REKLAMA