REKLAMA
Po dachowaniu trafili do aresztu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wczoraj krasnostawscy policjanci otrzymali zgłoszenie o dachowaniu pojazdu. Na miejscu zastali dwoje nietrzeźwych. Żadne nie chciało przyznać się do kierowania autem. Noc spędzili w policyjnym areszcie.

Wczoraj (12 sierpnia) po godzinie 17:00 krasnostawscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło w Krasnymstawie przy ul. Bojarskiego.

REKLAMA

Na miejscu zastali samochód marki Renault, który miał uszkodzenia świadczące o dachowaniu. Tablice rejestracyjne pojazdu były zdemontowane i ukryte w bagażniku, dodatkowo zawinięte w ubrania. Nieopodal znajdowali się 38-latka i jej 24-letni kolega – obydwoje z  Krasnegostawu. Badanie alkomatem wykazało prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu u kobiety i ponad 0,7 promila u mężczyzny. Początkowo twierdzili, że samochodem jechał znajomy kobiety, lecz poza imieniem, nie potrafili podać jego danych. Później zmieniali wersję co do tego, kto kierował pojazdem.


REKLAMA

Obydwoje trafili do policyjnego aresztu.  Samochód został przewieziony na policyjny parking. Policjanci ustalają kto kierował pojazdem w chwili zdarzenia. Na dziś planowane są przesłuchania zatrzymanych osób.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Będzie więcej połączeń kolejowych
622
Dreszera i Ceramiczna do remontu
791
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 453
Spółki miejskie. Czas działań
1 565
Personalne roszady w miejskich spółkach
3 820
REKLAMA