REKLAMA
Pobiegli najszybciej w święto niepodległości
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

II Chełmski Bieg Niepodległości ukończyło 200 osób. Publikujemy listę zwycięzców.

Wśród mężczyzn pierwszy linię mety przekroczył Łukasz Nestorowicz. Dystans 10 km pokonał w czasie 33:11! Drugi na mecie zameldował się Kamil Borowski (37:37), a trzeci Mirosław Ożóg (37:50).


REKLAMA

Wśród pań najszybsza była Ewa Furmanik (43:13), na drugim miejscu podium stanęła Anna Humin (43:15), a trzecie miejsce zajęła Agnieszka Birus (48:12).

Komplet wyników

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

II Chełmski Bieg Niepodległości odbył się 11 listopada br. Uczestnicy mieli do pokonania 10-kilometrową trasę na terenie miasta, a więc po asfalcie lub kostce brukowej. Dodatkowym utrudnieniem była pora dnia – bieg wystartował o godz. 18 czyli już po zmroku. Celem imprezy była popularyzacja biegania jako formy czynnego wypoczynku i rekreacji ruchowej, promocja miasta oraz czynne upamiętnienie 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Bieg zorganizowali: Chełmskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Chełm Biega i Chełmska Grupa Rowerowa.

 

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zaczęli łatać dziury
370
PUM – raport otwarcia
432
Zmiany w nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.
304
Ranking szkół. Liderem znów II LO
1 075
Nowi prezesi w chełmskich spółkach
2 597
REKLAMA